Maszyny do pakowania

Narzędzia
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
08.06.2017 11:04

Witam! Interesuje mnie dobry producent maszyn pakujących. Czy znacie kogoś dobrego w tej kwestii? Nie wiem do kogo się udać w takiej sprawie, żeby kupić dobry sprzęt. Dzięki z góry za wszelkie polecenia.

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
23.08.2018 19:48
W odpowiedzi na post: Maszyny do pakowania
Jedyną firmą jaką znam i która zna się na tej dziedzinie jest firma multipak. To masz link do tej firmy https://e-opakowania.info/65-urzdzenia-pakujce, 
znajdziesz tam też kontakt do nich. Z tego co wiem to działają oni na terenie całego kraju więc możesz do nich zadzwonić i się umówić. Ja osobiście współpracuję z tą firmą od wielu lat i nigdy
nie miałem żadnych problemów.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
10.10.2017 12:19
Też polecam maszyny do pakowania od http://oceanmachines.com.pl/. Mam u siebie w zakładzie już około 10 lat i działają bez zarzutów. Dokładnie pakują, dokładniej niż ludzkie ręce.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
26.09.2017 13:26

Ja mogę polecić maszyny pakujące pionowe. Mam takie u siebie i jestem z nich bardzo zadowolony. Myślę, że i Wy będziecie. Sprawdźcie.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
22.09.2017 20:07
Ja polecam maszyny pakujące typu flowpack http://oceanmachines.com.pl/ tam masz dobre sprawdzone sprzęty.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
02.08.2017 09:35
ja ze swojej strony mogę polecić Ci maszyny pakujące  są bardzo dobre w moim zakładzie sprawdzają się idealnie . bardzo dobry i solidny sprzęt.
Inne dyskusje
Narzędzia
18.10.2018 07:30
Wyposażenie domu w sprzęt RTV/AGD
Zastanawiam się na jakim sprzęcie RTV/AGD nie warto za bardzo oszczędzać? Mam tutaj na myśli jego trwałość, dobry stosunek ceny do jakości? Aby nie zepsuł się zaraz po okresie gwarancji. Ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć?
Narzędzia
02.10.2018 11:27
Odbarwienia w farbie na meblach - czym zatuszować?

Na wstępie chciałabym z wszystkimi przywitać się cieplutko :) Przy okazji mam pytanie, czym można zatuszować odbarwienia i uszkodzenia w farbie (powstałe na skutek czyszczenia środkiem przeciwkurzowym oraz użytkowania) na meblach w kolorze wenge, czy może istnieją specjalne spreje maskujące ubytki do drewna, czy są one skuteczne i czy nie zostawiają plam na powierzchni mebla? 

Narzędzia
24.09.2018 23:13
Narzędzia Unior
Witam. ostatnio przymierzam się do kupna nowych kluczy, a właściwie całego zestawu i widziałem w sklepie elegancki zestaw marki Unior. z wyglądu wyglądają bardzo dobrze, ale nie znam tej marki i może ktoś bardziej obeznany z tematem powie co to za firma i czy warto kupować narzędzia tego producenta? pozdrawiam.