Maszyny do pakowania

{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 08.06.2017 11:04

Witam! Interesuje mnie dobry producent maszyn pakujących. Czy znacie kogoś dobrego w tej kwestii? Nie wiem do kogo się udać w takiej sprawie, żeby kupić dobry sprzęt. Dzięki z góry za wszelkie polecenia.

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Sykwa | 10.10.2017 12:19

W odpowiedzi na post: Maszyny do pakowania

Też polecam maszyny do pakowania od http://oceanmachines.com.pl/. Mam u siebie w zakładzie już około 10 lat i działają bez zarzutów. Dokładnie pakują, dokładniej niż ludzkie ręce.
techno | 26.09.2017 13:26

Ja mogę polecić maszyny pakujące pionowe. Mam takie u siebie i jestem z nich bardzo zadowolony. Myślę, że i Wy będziecie. Sprawdźcie.

Aniamloda | 22.09.2017 20:07

Ja polecam maszyny pakujące typu flowpack http://oceanmachines.com.pl/ tam masz dobre sprawdzone sprzęty.
gogi88 | 02.08.2017 09:35

ja ze swojej strony mogę polecić Ci maszyny pakujące  są bardzo dobre w moim zakładzie sprawdzają się idealnie . bardzo dobry i solidny sprzęt.
Inne dyskusje
Narzędzia

13.02.2011 00:26
ROTO ZIP

Do wycinania otworów

Narzędzia

20.01.2016 13:26
Czesci do piły elektrycznej sterwis 2200W
Witam
Potrzebuje napinacza łańcucha do piły elektrycznej Sterwins 2200W z prowadnica.Podczas pracy piły zwalnia się łańcuch.Proszę o szubka odpowiedz czy jest to do kupna u was.
                                                                                                                                                 Pozdrawiam
Narzędzia

03.05.2017 11:20
Agregat prądotwóczy o mocy do 2500W
Potrzebujemy kupić agregat do potrzymania zasilania lodówek w sytuacji gdy dojdzie do braków w dostawie energii sieciowej. Taki do 2500W powinien wystarczyć. Pytanie jaki i na co należy zwracać uwagę przy jego zakupie?