Mata ochronna pod krzesło biurowe

Urządzanie
3867-140x140.jpg
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
06.07.2019 12:43
Potrzebuję zakupić jakąś matę ochronną z przeznaczeniem pod krzesło biurowe Możecie polecić coś z tego zakresu? Zależy mi na tym, aby oszczędzić panele przed zgubnym działaniem kółek rowerowych.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
images---2019-09-02t122759.358.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
14.10.2019 19:57
W odpowiedzi na post: Mata ochronna pod krzesło biurowe
Skoro już jesteśmy przy krzesłach i fotelach biurowych to z jakich Wy korzystacie? Od roku męczę się w pracy na niezbyt komfortowym krześle. Szukam w sieci i użytkownicy for polecają sklep PRO-GAMER, znacie? 
lemon-1024641_640.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
14.08.2019 23:45
W odpowiedzi na post: Mata ochronna pod krzesło biurowe
Też szukam takiej maty
Inne dyskusje
Urządzanie
03.12.2019 13:26
Drzwi w systemie jednego klucza
Czy jest tutaj osoba, która zdecydowała się na takie rozwiazanie? Czyli drzwi w systemie jednego klucza?

Czy jest to dla Was wygodne? 
Urządzanie
07.09.2017 19:32
Deski myjące udogodnienie do łazienki
Witam :) właśnie jestem na etapie urządzania łazienki i interesują mnie wszelkie nowinki z tym związane. Natknęłam się w czeluściach Internetów na deski myjące Mewatec. Zna ktoś, ma, używa? Możecie polecić? A może orientuje się ktoś czy dostane gdzieś też podobne cenowo deski myjące? Bo póki co to jedyne tańsze na całym ubogim rynku tego typu produktu.  Proszę o radę i pomoc. Pozdrawiam :)
Urządzanie
30.05.2011 12:59
Augustowski-schody-nieuczciwy!
Ostrzegam wszystkich przed Panem Rafałem Augustowskim z Krężnicy Okrągłej, woj. Lubelskie. W Internecie reklamuje się jako producent schodów. (schody augustowski). Sprawia wrażenie bardzo kompetentnego, solidnego, jest przy tym bardzo miły. Chwali się porządnym sprzętem, programem komputerowym, że ma firmę (na umowie brak NIP-u i REGON-u, a w „warsztacie’ raczej brak śladów większej działalności ). Pół roku temu podpisaliśmy umowę na wykonanie i montaż schodów. Pokwitował zaliczkę 9.tys.złotych! Termin realizacji koniec marca. Minęło pół roku. Nie mamy ani schodów, ani pieniędzy! Pan owszem, odbiera telefony, obiecuje, ale na tym koniec. Tłumaczy się jak wszyscy oszuści. Kłamstwo przychodzi Mu z taką łatwością jakby w nie wierzył. Wszystkim przydarzają się te same nieszczęścia. Nasz „fachowiec” jest szczególnie pechowy (pożar, wypadek samochodowy, brak prądu, bóle kręgosłupa, „pracownik” coś źle zrobił…same tragedie. Wszystko kłamstwo. Nam zostaje droga Sądowa. Albo Firma Windykacyjna. Ale może nikogo więcej już nie oszuka!!!!
Od pewnego czasu już się nie tłumaczy. Stwierdził nawet, że to przecież nie Jego (...), że nie wywiązał się z umowy, że nie ma pieniędzy na oddanie zaliczki.
Byliśmy wyjątkowo naiwni, a teraz przestrzegamy innych przed tak dalece posuniętą łatwowiernością.
Może są inni oszukani?
Firmę p. Augustowskiego można znaleźć wpisując "schody augustowski" lub po domeną Jaroszyńscy schody. Lublin