Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Kuchnia i jadalnia
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
01.02.2014 15:55

MEBLE KUCHENNE

Proszę o poradę co zmienić w tych meblach? Generalnie korpusy mają byc wszystkie białe. Cokoły też choć może praktyczniejsze byłoby zostawić je brązowe? Mam sygnal o zbytnim "poszatkowaniu" szafek. Moze zamiast 4 drzwiczek dać 3? Najbardziej problematyczny jak dla mnie jest punkt półeczkowy... Urywa się nad zmywarką, w sumie przez pstryczek od światła... Jakby to rozwiązać?
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
12.02.2020 14:08
W odpowiedzi na post: MEBLE KUCHENNE

Sporo pomysłów na aranżacje kuchni znajduje się na tej stronie: http://fronty-skandynawskie.pl/

Osobiście wole kuchnie nowoczesne, jednocześnie z dodatkiem drewna, które sprawia, ze taka kuchnia jest bardziej przytulna.

Fornir stopniowo wraca do łask co mnie zupełnie nie dziwi bo jest to bardzo naturalny materiał.
Nie wiem czy zdecydowałabym się natomiast na kuchnie czarną w macie, taka kuchnia raczej nie będzie wygodna.

kisak90.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 03.02.2014 13:41
Zamiast tych dwóch 60 szafek z podwójnymi drzwiczkami, zrób szafki 60, ale z jednym frontem, otwierane normalnie. Chyba to nawet taniej wyjdzie. U góry oczywiście tak samo :)
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
02.02.2014 20:06
A czy ktoś może mi powiedzieć czy praktyczne w uzyciu są szafki z suszarką nad zlewem? Nie niszczą sie od wody kapiącej?

Szafki z ociekarką nie mają dołu z płyty ,jest tam stelaż aluminiowy z tacą pcv na wodę ,jak dla mnie jest to idealne rozwiązanie ,naczynia szklanki itp po umyciu zamkniete w szafce
03.02.2014 14:02
W odpowiedzi na wpis użytkownika: delissa
delissa Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A czy ktoś może mi powiedzieć czy praktyczne w
> uzyciu są szafki z suszarką nad zlewem? Nie
> niszczą sie od wody kapiącej?
>
> Szafki z ociekarką nie mają dołu z płyty ,jest
> tam stelaż aluminiowy z tacą pcv na wodę ,jak
> dla mnie jest to idealne rozwiązanie ,naczynia
> szklanki itp po umyciu zamkniete w szafce

Jeżeli szafka jest porządnie wykonana, to nic jej nie powinno zaszkodzić. Mi natomiast to rozwiązanie zupełnie nie leży z innego powodu - przy podnoszeniu do góry ręki z mokrym naczyniem woda spływa do rękawa :) Dla mnie osobiście najwygodniejszy w używaniu jest zlew dwukomorowy plus zmywarka. Duże zmywanie w zmywarce, a drobne (i to, czego w zmywarce nie można) myję w jednej komorze zlewozmywaka i odstawiam do wyschnięcia w drugiej - niby na wierzchu, a jednak nie widać stojących gratów.

Natomiast jeśli chodzi o ten projekt, to mam duuuuże obiekcje co do odległości lodówki od blatu. Niech sobie każdy pomyśli, ile razy dziennie coś wyjmuje i wstawia do lodówki. Albo trzeba łapać wszystko w objęcia, żeby włożyć/wyjąć za jednym razem, albo latać z każdą sztuką przez pół kuchni. Dla kondycji może i to ostatnie korzystne:)
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
02.02.2014 19:48
"kuchenka 60. Dalej znów róg i to tutaj następuje problem, bo już szafka musi mieć tyle co "wychodzi" - może zrobienie szerszych szuflad było by tutaj dobrym rozwiązaniem.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
02.02.2014 15:50
Dziewczyny wrzućmy na luz, nie o tym co bardziej ekonomiczne w użyciu i bezpieczniejsze miał być to wątek, tylko co tu jeszcze zmienić żeby było funkcjonalnie i sprawnie na co dzień. Bo przecież codziennie trzeba przygotowywać posiłki, jak rodzina jest duża to juz w ogóle pół dnia mija w kuchni...

OK :) Obok zmywarki są drzwi i tam jest jakieś 225 cm, 60- zmywarka, 60 zlew i dalej narozna,
To samo lecąc od prawej, lodówka, później cargo (węzsze) piekarnik 60cm, szafki 2 szt po 60 cm i kuchenka 60. Dalej znów róg i to tutaj następuje problem, bo już szafka musi mieć tyle co "wychodzi". Tutaj model tych frontów wprowadza pewnie brak równowagi i sprawia wrażenie 'szatkowania".
A czy ktoś może mi powiedzieć czy praktyczne w uzyciu są szafki z suszarką nad zlewem? Nie niszczą sie od wody kapiącej?
Kuchnia i jadalnia
Kuchnia
Kuchnia i jadalnia
Jadalnia
Kuchnia i jadalnia
kuchnia