Meble ogrodowe

Wypoczynek
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
23.02.2018 11:29
Chciałabym zakupić trwałe i ładne i niedrogie meble ogrodowe. 
Jakie polecacie? 
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
24.04.2019 22:24
W odpowiedzi na post: Meble ogrodowe

Meble ogrodowe też planuję kupić ale najpierw chcę zamontować zadaszenie,  na oku mam takie składane automatyczne, od producenta https://tarasola.pl/zadaszenia-tarasu Wybrałem ich bo mają nowoczesne zadaszenia, a taką mam aranżację w całym domu. I słyszałem o nich dobre opinie.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
18.04.2019 08:51

Kupując meble ładne trzeba myśleć o ich ochronie taką najprostszą i pierwszą linią ochrony są pokrowce na meble ogrodowe - https://sklep.kontrak.pl/pokrowce-na-meble-ogrodowe  sama u nich kupuję na swoje i naprawdę świetnie się sprawdzają nie zależnie jaka pogoda na zewnątrz jest :)

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
22.12.2018 13:36

Ostatnio czytałam na http://www.ogrodowydom.pl/5-propozycji-stylowych-stolow-ogrodowych  że drewniane stoły ogrodowe są trwałe, tylko wymagają impregnacji. Poza tym taki drewniany stół  świetnie wygląda w każdym ogrodzie!

konrad.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
07.11.2018 10:13
Wiecie może czy teraz są jakieś promocje na meble ogrodowe? Tak poza sezonem cos powinno fajnego być. Szukam drewnianego stołu i 4 krzeseł, najlepiej sosna. Ktoś coś widział?
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
31.08.2018 23:10
Absolutnie nie plastik bo wygląda tandetnie i brzydko.Jestem zwolenniczką naturalnych surowców,choć z pewnością są mniej trwałe niż np. metal.Ja mam stół i krzesła z drewna egzotycznego.Odpowiednio zaimpregnowane i zabezpieczone kilkoma warstwami lakierobejcy stoją już u mnie 3 rok i wyglądają jak nowe.Na zimę rzecz jasna chowamy je w składziku owinięte folią.Ja polecam drewniane,wyglądają pięknie i elegancko.
Inne dyskusje
Wypoczynek
15.08.2016 08:20
Bestway czy intex?
Zastanawiam sie czy lepiej wybrać basen srebrny ultra intex 488x122 czy też taki sam Bestway, oba baseny maja dołączoną pompę piiaskową. Mam wątpliwości który jes lepszy, jakie są miedzy nimi różnce? czy ten srebrny w ofercie leroy merlin bestway 488x122 ma dołączoną pompę piaskowa i jakie akcesoria, nic dokladnego nie wycztałam w ich ofercie. Będę wdzięczna za wskazówki.
Wypoczynek
13.06.2015 14:05
Zakład stolarski w Leroy Merlin ?
Witam
Czy w Leroy Merlin jest stanowisko gdzie od ręki wykonają mi na wymiar pojedyncze żeberka pod materac do łóżka ? te które chcę wymienić zwyczajnie się połamały a do LeroyMerlin mam nie daleko.
Pozdrawiam
Wypoczynek
30.06.2017 08:22
Usunięcie mchu i chwastów z kostki brukowej, krawężnika itd.
Jak w temacie, w jaki sposób pozbyć się efektywnie chwastów z kostki brukowej, krawężników itd. MOwa o sytuacji, gdy jest tego dużo i nie wygląda to dobrze. Również pojawiają się w okolicach ogrodzenia i innych trudno dostępnych miejsc.