medycyna estetyczna

Narzędzia
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
24.04.2019 14:29
Dzien dobry idzie lato wiec chetnie by sie zmienilo cos w wygladzie a mi zwlaszcza przyda sie redukcja zmarszczek.
Chcialabym skorzystac z nici liftingujacych, ale ktory salon wybrac?bo to wazna sprawa zeby trafic do profesjonalistow.
Ciekawa oferte tego typu maja na http://medycyna-estetyczna-lodz.pl/ i chyba ich wlasnie wybiore
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
09.10.2019 14:53
W odpowiedzi na post: medycyna estetyczna

W temacie medycyny estetycznej to ja miałem usuwany tatuaż laserowo jakiś czas temu i efekt jest bardzo dobry. Kosmetyczka usuwała go laserem od https://shar-pol.pl/ i z tego co mówiła ma on bardzo dobre osiągi, to jeden z najlepszych laserów do medycyny estetycznej na rynku.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
09.10.2019 11:10
To chyba nie ten dział,  medycyna estetyczna słabo pasuje do narzędzi, chyba, że ci młotkiem te zabiegi robili  :)
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
27.05.2019 17:33

Mam juz za soba zabieg w wpominanym wczesniej salonie u Pani Sylwi Wenc http://medycyna-estetyczna-lodz.pl/sylwia-wenc/ i musze powiedziec ze swietnie ze na nia trafilam bo jest bardzo dobra i skuteczna

Inne dyskusje
Narzędzia
01.10.2019 14:44
Stacja do lutowania
Jak sądzicie, czy do użytku domowego, częstych remontów i dla dwóch miłośników majsterkowania przyda się stacja lutownicza? Zamierzałem kupić tylko lutownicę, ale nie wiem czy to nie będzie za mało.
Narzędzia
21.06.2019 19:05
Skarga na zachowanie stolarza w Leroy Gliwice Al. Jana Nowaka Jeziorańskiego 3
21-06-2019 w okolicach 18:00 czekałem w kolejce z dzieckiem do stolarza , trwało to jakieś 25min. 
Wszystko rozumiem czekałem cierpliwie, jak w końcu nadeszła moja kolej stolarz oznajmił ,że idzie na 40min przerwy. 
Nikogo za mną nie było a moje zlecenie było na ~5min roboty. 
Czy to jest poważne traktowanie klienta? Wystarczyło na początku oznajmić ,że ma się planowaną przerwę to bym przyjechał później. 
Łącznie przesiedziałem 1h czekając na stolarza ,po zgłoszeniu sytuacji do kierownika zmiany , kierownik w zasadzie nic nie zrobił.
Rozumiem ,że kierownictwo to tylko ozdoba a pracownicy mogą robić w bambuko klientów jak chcą...

Czemu  Leroy Gliwice Al. Jana Nowaka Jeziorańskiego 3 olewa klientów? 

Narzędzia
12.06.2019 09:56
Jakie narzędzia polecacie do tapicerowania?
No właśnie, jakie narzędzia polecacie z przeznaczeniem do tapicerowania?