Mikołów stolarnia Fachowcy Leroy Merlin

Fachowcy i eksperci
avatar
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
posty
{{data.numberOfPictures}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
14.01.2020 11:21

Dzień Dobry

Zakupiliśmy blaty kuchenne bukowe. Zrobiliśmy pomiary naszych schodów oraz szablony tych nieprostokątnych. Pan Jacek ze stolarni Leroy Merlin powiedział, że przytnie tak, jak tylko mu pozwoli maszyna, ponieważ cięcia skosów nie są możliwe. No i niemożliwe stało się możliwe! Kiedy zadzwonił, że usługa jest gotowa a my do przycięcia mamy tylko jeden kawałek to nie wierzyłam.

Nasza rozmowa podczas przyjęcia usługi toczyła się w miłej atmosferze fachowego rozeznania tematu i z humorem przyjęliśmy, że czekają nas docięcia.  Pan Jacek fachowo jednak przyciął nam wszystkie stopnie i poradził, jak je zakonserwować i wykończyć.  Mąż je już w domu zakonserwował, przymierzył (pasują!) i czekają na swoją kolej w naszym remoncie.

W Mikołowie zetknęliśmy się już z wieloma miłymi doradcami np. Pan Szymon pomógł nam dobierać urządzenia do Łazienki przy wykonywaniu projektu z Panią Emilią.  Więc nie boimy się następnych zakupów. Dziękujemy Panie Jacku!

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
avatar
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
posty
{{data.numberOfPictures}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
24.01.2020 10:43
W odpowiedzi na post: Mikołów stolarnia Fachowcy Leroy Merlin
Inne dyskusje
Fachowcy i eksperci
23.11.2017 19:06
Samochód dostawczy do firmy

Jakbyście potrzebowali kupić do firmy używany samochód dostawczy, czy osobowy, sprawdźcie sobie aukcje internetowe https://aukcje.efl.com.pl/AuctionList/Pojazdy/Dostawcze znajdziecie tam bardzo duży wybór pojazdów poflotowych oraz poleasingowych, a także maszyn i sprzętu budowlanego, jakby ktoś potrzebował. W serwisie można się zarejestrować bezpłatnie, można też za jego pośrednictwem sprzedać pojazd, firma może pomóc w całym procesie sprzedaży.

Fachowcy i eksperci
10.12.2019 15:37
ukladanie plytek
Dzien dobry,mam duzy dom gdzie chce zastosowac plytki oraz parkiet i musze znalesc firme ktora sie czyms takim zajmuje..macie swoich faworytow?
Fachowcy i eksperci
24.05.2018 20:07
Monitoring Wrocław
Nasza Wizja:
Wyobrażamy sobie bezpieczny świat, gdzie każdy możne kontrolować swoje mienie w zakresie pozwalającym na pełne poczucie komfortu.

Nasza Misja
Chcemy dostarczać funkcjonalne rozwiązania dla osób, firm oraz instytucji w zakresie zapewniania bezpieczeństwa.

Nasze Cele
Zadowolenie z naszych instalacji oraz poczucie bezpieczeństwa naszych klientów to dla nas nadrzędny cel i sens prowadzenia działalności.

Zapraszamy kontaktu
Nasza strona internetowa znajduje się tutaj: