Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Kuchnia i jadalnia
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
13.02.2011 14:34

Moja kuchnia

Oto kuchnia w bloku. Ma ok.10 metrów. Projekt był moim pomysłem, choć podpatrywałam ciekawe rozwiązania długo przez rozpoczęciem remontu. Wiele materiałów kupiłam właśnie w Leroy Merlin, np. mozaikę i kafle ścienne, kran, lampę, tkaninę na roletę rzymską. Udało mi się dobrać niemal identyczny wzór kwiatów na kaflach, co na blatach. Powiem szczerze, że wygląda to naprawdę pięknie. Co do frontów, są to akrylowe powierzchnie i wcale nie widać na nich śladów palców. Widać jednak osadzający się kurz - zwłaszcza po tej stronie, po której padają promienie słońca. Fronty są bardzo efektowne, gładkie jak lustro, ale trzeba systematycznie je przecierać - inaczej wyglądać będą jak czarne z niesymetrycznym wzorem kurzu a'la Picasso. A swoją drogą - może ktoś z Państwa wie, czym mogę poza wodą czy wodą z mydłem czyścić te fronty, by nie przeywierał do nich tak szybko kurz? Tylko proszę nie pisać, że mam używać środków do mycia szyb czy luster, bo aktylowe powierzchnie czyści się inaczej - bez ingerencji silnych detergentów (np. alkoholi). Dziękuję za podzielenie się uwagami na temat samej kuchni. Ola
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
18.02.2013 14:14
W odpowiedzi na post: Moja kuchnia
Witam, czy mogę prosic o wymary stolika ? pozdrawiam
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
03.02.2013 12:09
Bardzo ładna kuchnia. Właśnie jestem przed remontem swojej. W związku z tym mam pytanie. Jaka jest odległość między blatem a szafkami górnymi? I jaka jest wysokość oraz głebokość szafek górnych?
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 28.10.2012 18:10
Witam serdecznie.Ogladam pani kuchnie juz chyba ze sto razy i jestem pod wielkim wrazeniem.Mam kuchnie identycznie jak u Pani rozmieszczona i poprostu nie marze o innej jak o takiej samej:)Bardzo bym prosila o podanie ceny takiego cuda.Musze jakos męża przygotowac na wydatek:)Jesli jest problem podania ceny na forum prosilabym na maila:IWONA1975@O2.PL.Z gory bardzo dziekuje:)
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 01.07.2012 13:51
Kuchnia super !!! Jestem po remoncie kuchni i własnie ta kuchnia była wzorcem dla mojej. Jest prawie taka sama, jedynie miedzy blatem a szafkami wiszącymi mam szkło w lustarzne z delikatnym poświatem brokatu (przy włączonym oświetleniu ledowym wygląda oszałamiająco), a nad płytą indukcyjną a okapem są płytki z lustrzanej mozaiki.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
30.04.2012 14:52
wlasnie ta kuchnia pomogla mi w doborze sprzetu -b ardzo spodobala mi sie plyta z beko :) ... na taki hoker chyba tez sie skusze
pozdrawiam :)
Kuchnia i jadalnia
Kuchnia
Kuchnia i jadalnia
Jadalnia
Kuchnia i jadalnia
kuchnia