Nowy dach

Dachy
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
08.10.2018 22:12
Hejka. Razem z mężem planujemy na wiosnę wymienić dach, ponieważ ten jest dosyć stary i już przecieka. Szukamy takiego, który będzie dobrej jakości, a także niedrogi. Znajdziemy we Wrocławiu godną uznania firmę? znalazłam https://polskiecentrumdachowe.pl/ podobno najlepsza firma. Pozdrawiam

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
19.07.2019 12:52
W odpowiedzi na post: Nowy dach

Nam robiła firma  https://kbborso.pl dostarczyli materiał i pokryli. Wygląda fachowo i cena w miarę przystępna. Wybraliśmy blachę trapezową. 

pobrane-38.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
03.06.2019 19:42
Nie tak dawno zdecydowałam się na remont dachu, wraz z mężem wybraliśmy dachówkę ceramiczną, która jest dość nowa na rynku. Kolor oczywiście granatowy. 

{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
22.05.2019 11:55

Jeszcze pytanie o typ pokrycia, bo to w sumie jedna z kluczowych spraw. Rodzice mieli krycie papą, niedawno zmodernizowane. Różne rzeczy ludzie mówią, ale dobrze położona papa naprawdę daje radę. Oczywiście musi być wszystko położone jak trzeba - zgrzewanie, gwoździe papowe w odpowiednich miejscach, sam materiał powinien być dobrej jakości.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
29.01.2019 13:39

Pomyśl przy okazji o wymianie rynien. Remont dachu to chyba najlepsza okazja. Dodatkowo możesz zamontować coś takiego jak tu http://www.dozowanie.eu/ - systemy przeciwoblodzeniowe do rynien i siatki na liście. To ułatwi korzystanie z rynien w przyszłości.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
18.12.2018 16:05
A   co najlepiej wybrać na pokrycie dachu? Jakie są wasze typy? Ja właśnie zastanawiam sie nad dachówką kompozytową - Tileco.  Jest to dachówka dużo lżejsza od tradycyjnych dachówek i łatwiejsza do ułożenia. Poza tym praktycznie nie zostają po jej montażu żadne odpady (dla mnie to ważne). Mój brat ma już taką dachówkę u siebie z dwa lata i jest zadowolony, poza tym, gdybym nie wiedział, że to kompozyt to bym myślał, że to dachówka ceramiczna - wyglądem prawie się nie różni.
Inne dyskusje
Dachy
17.09.2018 15:17
Jaka farba do dachówki betonowej?

Mam do pomalowania ponad 40-letni dach z dachówki betonowej. Dachówka jest w dość dobrym stanie plus ma rustykalny kształt, który mi się podoba więc chcę ją zachować. Chcę kupić porządną farbą na lata, a nie jakąś marketową typu śnieżka czy tikurilla. Waham się pomiędzy farba na dach bekerfarb oraz Noxan. Czy ma ktoś porównanie oparte na malowaniu tymi farbami lub chociaż jedną z nich?

Dachy
30.11.2018 12:38
Panele słoneczne - jakie przewody solarne?

Cześć wszystkim! Potrzebuję porady w związku z planowanym wstawieniem paneli słonecznych... Chcieliśmy wszystko kupić i zamontować sami. W związku z tym chciałam zapytać jak właściwie wybrać przewody solarne? Jakie muszą mieć oznaczenia i normy? 

Dachy
21.08.2017 15:32
Pokrycie dachowe
Witajcie
Właśnie kończę stawiać konstrukcje domu. Niebawem zlece ekipie położenie dachu. U tego dostawcy https://polskiecentrumdachowe.pl/ znalazłam ciekawe oferty cenowe, nie mogę się tylko zdecydować jakie pokrycie zastosować. Co mi polecicie?