Noże kuchenne- wyposażenie kuchni

Urządzanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
05.07.2019 08:58

Hej. Jakie noże kuchenne polecacie najbardziej? Takie, które wytrzymają przez lata i są świetnej jakości? 

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
21.11.2019 16:02
W odpowiedzi na post: Noże kuchenne- wyposażenie kuchni

Słuchaj, ja swoje akcesoria do kuchni zamawiałem internetowo w tym https://gerlach.pl/sztucce sklepie i tobie też polecam. Mają duży wybór, ich wyroby są dobrej jakości. Możesz trafić na fajne promocje i wyprzedaże, trzeba zaglądać. Poleciła mi ich znajoma która regularnie tam zamawia, ja też zaczynam.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
18.09.2019 09:38
Zdecydowanie te z Gerlacha, są świetne.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
15.09.2019 17:03
Ja mam Hoffer. Otrzymaliśmy w prezencie ślubnym i od 13 lat używamy tylko ich. Nic się nie uszczerbiło, ostrza dalej mocno osadzone w rękojeści. Z czystym sumieniem polecam
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
16.08.2019 13:20

A ja ostatnio fajne modele widziałam na https://yourhomestory.com.pl/kuchnia/noze-kuchenne/bloki-do-nozy Nie za bardzo znam się na tego typu sprzętach, ale te wyglądają naprawdę porządnie. Też chciałabym kupić produkty na lata, bo nie uśmiecha mi się je wymianiać co kilka lat. Noże jeszcze można raz na jakiś czas naostrzyć, co jest bardzo fajnym rozwiązaniem.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
13.08.2019 09:56

noże kuchenne powinny być jak meble kuchenne - na lata! :)

Inne dyskusje
Urządzanie
03.12.2019 13:26
Drzwi w systemie jednego klucza
Czy jest tutaj osoba, która zdecydowała się na takie rozwiazanie? Czyli drzwi w systemie jednego klucza?

Czy jest to dla Was wygodne? 
Urządzanie
07.09.2017 19:32
Deski myjące udogodnienie do łazienki
Witam :) właśnie jestem na etapie urządzania łazienki i interesują mnie wszelkie nowinki z tym związane. Natknęłam się w czeluściach Internetów na deski myjące Mewatec. Zna ktoś, ma, używa? Możecie polecić? A może orientuje się ktoś czy dostane gdzieś też podobne cenowo deski myjące? Bo póki co to jedyne tańsze na całym ubogim rynku tego typu produktu.  Proszę o radę i pomoc. Pozdrawiam :)
Urządzanie
30.05.2011 12:59
Augustowski-schody-nieuczciwy!
Ostrzegam wszystkich przed Panem Rafałem Augustowskim z Krężnicy Okrągłej, woj. Lubelskie. W Internecie reklamuje się jako producent schodów. (schody augustowski). Sprawia wrażenie bardzo kompetentnego, solidnego, jest przy tym bardzo miły. Chwali się porządnym sprzętem, programem komputerowym, że ma firmę (na umowie brak NIP-u i REGON-u, a w „warsztacie’ raczej brak śladów większej działalności ). Pół roku temu podpisaliśmy umowę na wykonanie i montaż schodów. Pokwitował zaliczkę 9.tys.złotych! Termin realizacji koniec marca. Minęło pół roku. Nie mamy ani schodów, ani pieniędzy! Pan owszem, odbiera telefony, obiecuje, ale na tym koniec. Tłumaczy się jak wszyscy oszuści. Kłamstwo przychodzi Mu z taką łatwością jakby w nie wierzył. Wszystkim przydarzają się te same nieszczęścia. Nasz „fachowiec” jest szczególnie pechowy (pożar, wypadek samochodowy, brak prądu, bóle kręgosłupa, „pracownik” coś źle zrobił…same tragedie. Wszystko kłamstwo. Nam zostaje droga Sądowa. Albo Firma Windykacyjna. Ale może nikogo więcej już nie oszuka!!!!
Od pewnego czasu już się nie tłumaczy. Stwierdził nawet, że to przecież nie Jego (...), że nie wywiązał się z umowy, że nie ma pieniędzy na oddanie zaliczki.
Byliśmy wyjątkowo naiwni, a teraz przestrzegamy innych przed tak dalece posuniętą łatwowiernością.
Może są inni oszukani?
Firmę p. Augustowskiego można znaleźć wpisując "schody augustowski" lub po domeną Jaroszyńscy schody. Lublin