obsługa klienta

Mazowieckie
avatar
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
posty
{{data.numberOfPictures}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
14.08.2019 14:15
W punkcie obsługi klienta pracują bardzo mili, kompetętni ludzie. Niejednokrotnie bardzo pomagają ludziom
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Inne dyskusje
Mazowieckie
21.06.2019 12:59
Rzeczoznawca Majątkowy Warszawa – Wycena Nieruchomości na potrzeby uzyskania kredytu

Od ponad 15 lat świadczymy najwyższej jakości usługi z zakresu wyceny nieruchomości w celu zabezpieczenia kredytu hipotecznego oraz doradztwa. W samej Warszawie oraz Trójmieście wykonaliśmy już kilkadziesiąt tysięcy wycen. Współpracujemy z 300 rzeczoznawcami majątkowymi.

Wyceny przygotowujemy w ciągu czterech dni od ustalenia szczegółów. Nasze wyceny są honorowane przez wszystkie wiodące banki w kraju m.in. PKO BP, Pekao, Millennium, Mbank, Raiffeisen Polbank, Citibank, BNP Paribas, Santander Bank, ING Bank, Eurobank.

Oferowane usługi

- wycena nieruchomości na potrzeby uzyskania kredytu
- wycena mieszkania
- wycena domu
- wycena działki
- operat szacunkowy

Cennik

Wycena mieszkania – od 449 zł
Wycena działki – od 449 zł
Wycena domu – od 749 zł

Wybierz profesjonalistów.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej wycenaNaBANK.pl 

Mazowieckie
13.06.2019 15:15
Przepychanie kanalizacji Warszawa

Jeśli przydarzy się Tobie taka sytuacja, że zatka Ci się rura to możesz spróbować we własnym zakresie podjąć pewne działania. Na przykład doskonale w rurach odpływowych od zlewu, wanny, lub umywalki radzi sobie ręczna sprężyna do przepychania. Oczywiście warunkiem koniecznym do tego aby taka sprężyna zadziałała jest prawidłowe wykonanie instalacji kanalizacyjnej. Ale zawsze warto spróbować, tej metody w rurach o średnicy 50 mm. Natomiast jeśli chodzi o większe średnice rur, to do nich potrzebny jest silniejszy sprzęt. Dlatego polecamy usługi udrażniania kanalizacji w Warszawie sprężyną elektryczną. Lecz nie tylko grube rury ta maszyna czyści i przepycha, ale także udrażnia zlewy i odpływy 50 mm. Zapraszamy do odwiedzenia strony udrażniania kanalizacji   przepychanie kanalizacji Warszawa 510 733 300Mazowieckie
14.07.2019 22:26
Świetnie Się Składa - Montaż mebli Warszawa


Montaż mebli to z pozoru proste zadanie. Czesto jednak bywa tak, że natłok codziennych zadań nie pozwala nam znaleźć wolnej chwili, brak profesjonalnych narzędzi często znacznie wydłuża zadanie przez co tracimy czas i nerwy, a w przypadku uszkodzenia mebli także pieniądze.Dlatego waro zadzwonić do nas już teraz. Zajmujemy się montażem mebli od wielu lat, posiadamy pełen zestaw profesjonalnych narzędzi dzięki czemu składamy meble ekspresowo.
Przed rozpoczęciem montażu zabezpieczamy podłogi w Twoim domu, po to aby ich nie zniszczyć, po skończonej pracy sprzątamy po sobie, wiemy ile trudu na codzień to kosztuje, dlatego szanując Twój czas który poswiecasz na codzienne utrzymanie porzadku, zabieramy ze sobą kartony.

Powierzone nam zlecenia traktujemy bardzo serio, nie ma tu miejsca na błędy czy półśrodki, jesteśmy profesionalistami, dlatego jeżeli masz do poskładania meble, zadzwoń po profesjonalistów.