Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Salon
5779.jpg
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
21.02.2011 21:27

oddzielenie jadalni

Proszę o poradę jak tapetą lub czymś innym oddzielić cześć jadalna od reszty salonu. Jeśli tapeta, to czy na cala ścianę z drzwiami, czy tylko do drzwi i jak ją zakończyć na ścianie z kanapą?Jak wspominałam w innej galerii, sofy z narzutą w pasy już wkrótce nie będzie. Jeszcze doradźcie mi czy krzesła mam kupić jasne czy ciemne? Dziękuję za wszelką pomoc.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
5779.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
22.02.2011 19:46
W odpowiedzi na post: oddzielenie jadalni
Zasłonki bywają tu długie, ale nie w sezonie grzewczym:) Ja osobiście długi wolę, ale jak z kolei upnę , to mąż twierdzi , że wszyscy sąsiedzi akurat w to nasze okno zaglądają( I piętro:)) przez te wolne szczeliny:)
5779.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
22.02.2011 19:43
Eh.. karnisz tak został , gdyż były dziury po poprzednich właścicielach:) Drzwi nie są brudne ,tylko pomalowane kremowym kolorem ,który jest również na ścianie w sypialni znajdującej się za nimi.Właśnie zastanawiam się nad ich wymianą , ale jak zwykle na zastanowieniach się kończy.Poza tym wszędzie ma ciemne drzwi i nie wiem czy takie dobrze by tu wyglądały
ludzik-z-ołówkiem-150x150.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 22.02.2011 11:01
Lub też kanapa w miejsce stołu przodem do okna oczywiście a po lewej stronie okna szafka z TV , tylko nie wiem czy wisząca półka się zmieści , jeśli nie ...to mogłaby wisieć nad regałem przy drzwiach :) i tak patrzę jeszcze ,że karnisz powinien być wyżej i zasłonki długie , mogą być w poprzeczne pasy ale koniecznie długie :)
ludzik-z-ołówkiem-150x150.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 22.02.2011 10:52
Proponowałabym zmienić ustawienie mebli w tym pokoju . Stół pod okno z lewej strony , kanapa z prawej strony okna , w miejsce gdzie teraz stoi stół RTV-ka a regał na swoim obecnym miejscu . Nie będziesz musiała niczym podkreślać wówczas kącika jadalnego ponieważ będzie oddzielony oknem od kanapy i drzwiami od regału , a jak powiesisz długie zasłonki będzie jeszcze ładniej :) nad regałem jakiś ładny obrazek i już :) Myślę ,że takie ustawienie byłoby najlepsze w tym pokoju choć mogę się mylić bo rozmiarów nie znam . Wrzuć wymiary to zobaczymy czy tak wyjdzie albo spróbuj sama przestawić meble i zobacz :) a kolor w całym salonie jeden, na wszystkich ścianach i drzwi warto odświeżyć białą farbą też :)
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
22.02.2011 10:45
Krzesla zdecydowanie kup jasne.Jeśli chodzi o odzielenie części jadalnej to widziałam na stronie internetowej VOX w dziale wyprzedaż fajny dwustronny regał.
Salon
zmiany w salonie
Salon
ŚWIĄTECZNIE:)
Salon
Salon