Odkurzacz do czyszczenia na sucho i mokro

Narzędzia
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
26.12.2018 10:49
Potrzebujemy zakupić odkurzacz z przeznaczeniem do czyszczenia na sucho i mokro. Możecie polecić coś w tym zakresie?
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
08.03.2019 23:32
W odpowiedzi na post: Odkurzacz do czyszczenia na sucho i mokro
Ja na czas gladzi i remontu kupiłem karchera za jakieś chyba 350zł, cały remont nam służył, a teraz odkurzamy nim w mieszkaniu. Fakt jest głośny dlatego staramy sie to robić w dzień, ale sprawdza się bardzo dobrze. Jak padnie nie będzie szkoda bo już na siebie zapracował, a cena raczej dobra.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
03.01.2019 20:24
Ja od pewnego czasu poszukuje odkurzacza, który będzie od razu myć podłoge i musze przyznać,że wybór wcale nie jest prosty a opinii takich wiarygodnych nie marketing szeptany jest mało.
3867-140x140.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
27.12.2018 11:48

Takich odkurzaczy o które pytasz,  jest stosunkowo dużo, nawet bardzo dużo. W zasadzie to każdy liczący się producent jest w stanie to ogarnąć.
Będą to zwykle odkurzacze z zastosowaniem przemysłowym. Polecam jeszcze sprawdzić tutaj pod linkiem:

https://www.egsystem-sklep.pl/odkurzacz-do-czyszczenia-na-sucho-i-na-mokro-p-4232.html

Można tam znaleźć specyfikację wybranego modelu.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
27.12.2018 10:28

najlepiej do tego celu nadają się odkurzacze przemysłowe (np.: https://www.leroymerlin.pl/warsztat/urzadzenia-warsztatowe/odkurzacze,a879.html), niestety średnio nadają się one do mieszkań w bloku z uwagi na wysoki hałas, jaki generują - my używamy go głównie w garażu i warsztacie 

Inne dyskusje
Narzędzia
21.06.2019 19:05
Skarga na zachowanie stolarza w Leroy Gliwice Al. Jana Nowaka Jeziorańskiego 3
21-06-2019 w okolicach 18:00 czekałem w kolejce z dzieckiem do stolarza , trwało to jakieś 25min. 
Wszystko rozumiem czekałem cierpliwie, jak w końcu nadeszła moja kolej stolarz oznajmił ,że idzie na 40min przerwy. 
Nikogo za mną nie było a moje zlecenie było na ~5min roboty. 
Czy to jest poważne traktowanie klienta? Wystarczyło na początku oznajmić ,że ma się planowaną przerwę to bym przyjechał później. 
Łącznie przesiedziałem 1h czekając na stolarza ,po zgłoszeniu sytuacji do kierownika zmiany , kierownik w zasadzie nic nie zrobił.
Rozumiem ,że kierownictwo to tylko ozdoba a pracownicy mogą robić w bambuko klientów jak chcą...

Czemu  Leroy Gliwice Al. Jana Nowaka Jeziorańskiego 3 olewa klientów? 

Narzędzia
12.06.2019 09:56
Jakie narzędzia polecacie do tapicerowania?
No właśnie, jakie narzędzia polecacie z przeznaczeniem do tapicerowania?
Narzędzia
24.04.2019 14:29
medycyna estetyczna
Dzien dobry idzie lato wiec chetnie by sie zmienilo cos w wygladzie a mi zwlaszcza przyda sie redukcja zmarszczek.
Chcialabym skorzystac z nici liftingujacych, ale ktory salon wybrac?bo to wazna sprawa zeby trafic do profesjonalistow.
Ciekawa oferte tego typu maja na http://medycyna-estetyczna-lodz.pl/ i chyba ich wlasnie wybiore