(...)

Pokaż innym co zrobiłeś
avatar
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
posty
{{data.numberOfPictures}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
03.09.2019 23:18
Witam. Niedawno moja bliska przyjaciółka uległa wypadkowi samochodowemu. Muszę znaleźć dla niej jakąś dobrą firmę zajmującą się odszkodowaniami. Polecicie kogoś?

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Inne dyskusje
Pokaż innym co zrobiłeś
17.09.2019 19:13
gąsiory
Witam. Chcę u siebie zrobić gąsiory dachowe, szukam do tego dobrej firmy. polecicie kogoś?

Pokaż innym co zrobiłeś
16.02.2011 22:02
Jaką farbą malować pokój? Lateksowe czy tradycyjne. Koszty. Za i przeciw
Wybór farby jest najwazniejszą rzeczą. W sklepie sprzedawca sięga po najdroższą puszke i zachwala nam towar jako najlepszy, a to do końca nie prawda.
Przy wyborze farb wazna rzeczą jest rodzaj pomieszczenia do malowania, stan tynków, rodzaj farby bedącej już na ścianach.
Jeśli Masz pokój, lub łazienkę z farba która słabo się trzyma podłoża, nie maluj jej farbami lateksowymi, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nowa farba popęka i odpadnie.
Farby lateksowe najlepiej stosować w łazience lub kuchni, w pokoju lepiej akrylowe, zapewniają lepszą wentylację (oddychanie ścian) , bardzo dobrze kryją nierówności, nie powodują dużych odbić światła dzięki czemu całkiem ładnie wyglądają ściany nawet z dużymi nierównościami.
Gładkie ściany możemy pomalować farbami lateksowymi (jesli nas stać), które w przypadku ubrudzenia możemy umyć mokrą gąbką, ale czy ktos z Nas mył kiedyś ściany? Raczej nie, wtedy gdy są brudne po prostu je malujemy. W ten sposób obaliliśmy najpoważniejszy argument sprzedawców za farbami lateksowymi. Wybór należy do Państwa. Wiecej porad zamieszczam na bieżąco na swojej stronie
[b][/b] zapraszam MŁ
Pokaż innym co zrobiłeś
21.01.2010 22:12
sypialnia egipska