OSTRZEGAM przed www.narzedziowy.bazarek.pl

Budowa i remont
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
Pomocna dłoń 06.09.2011 10:42
Z przykrością muszę stwierdzić, że ta, reklamująca się również na tym forum, firma, to zwykli oszuści.
Na allegro posługują się przynajmniej dwoma nick'ami (aspira8 i Beata 6662), podając przy tym dwa różne, fikcyjne adresy.
Padłem ofiarą ich spekulacji, kiedy za pośrednictwem allegro zakupiłem szlifierkę kątową. Zamiast wylicytowanego modelu przysłano mi model dużo tańszy (bez reg. obrotów). Po odesłaniu towaru (na adres skrytki pocztowej), do dziś nie zwrócono mi pieniędzy, choć kilkakrotnie mnie o tym zapewniano. Nie jest to odosobniony przypadek, a świadczą o tym negatywne komentarze pod poniższymi linkami :
[allegro.pl]
[allegro.pl]

Po wielu nieudanych próbach dogadania się, lojalnie uprzedziłem tę firmę, że przedsięwezmę stosowne kroki mające na celu ostrzeżenie innych, potencjalnych klientów, przed ich nieuczciwymi praktykami.
Na poparcie swoich powyższych słów posiadam bogatą dokumentację w formie zdjęć oraz korespondencji email, którą gotów jestem udostępnić każdej zainteresowanej osobie.
Konkludując... www.narzedziowy.bazarek.pl to zwykli oszuści, a moja rada - omijaj ich z daleka!!!
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
23.06.2017 22:25
W odpowiedzi na post: OSTRZEGAM przed www.narzedziowy.bazarek.pl
Zgadzam się z przedmówcami.Także zostałem oszukany przez tę firmę. Podjąłem już konkretne działania aby ponieśli konsekwencję swojej  działalności. Złożyłem zawiadomienie o przestępstwie na Policji w Gorlicach oraz skargę w UOKiK (strona internetowa sklepu i regulamin zawierają oszukańcze wiadomości.  Z UOKiK mam już wiadomość, że zajmą się sprawą.  Zajmie się nimi także Urząd Skarbowy w Nowym Sączu. Z korespondencji z oszustem (prodprom1@gmail.com) zorientowałem się, że jest on mocno niedouczony. Tak pokierowałem korespondencją, że uzyskałem mocną podstawę do wniesienia pozwu do Sądu. Namawiam wszystkich, którzy zostali poszkodowani przez tę firmę aby zawiadomili Policję o popełnieniu przestępstwa. Wszyscy chcemy bezpiecznie kupować w internecie więc takich oszustów trzeba eliminować z rynku i aby to osiągnąć nie wystarczą wpisy na forach. Trzeba zawiadamiać instytucje powołane do ścigania patologii czyli Policję, Prokuraturę, UOKIK, PIH, US . Ze swojej strony oferuję wszystkim zainteresowanym pomoc w pisaniu skarg na tę firmę. Zachęcam też do wnoszenia pozwów do Sądu. Pozew do Sądu można napisać samemu na gotowym formularzu, który można ściągnąć z internetu wraz z wzorem jak go wypełnić. Wnosząc pozew w postępowaniu upominawczym można uzyskać nakaz zapłaty i jeżeli Pozwany nie wniesie sprzeciwu to taki nakaz zapłaty się uprawomocni i po opatrzeniu go klauzulą wykonalności można go wysyłać do komornika. A jak wniesie sprzeciw w co wątpię, to sprawa trafi do postępowania procesowego w Sądzie właściwym dla miejsca zamieszkania Powoda i Pozwany będzie musiał przyjechać do tego Sądu. Jak nie przyjedzie na sprawę to Sąd wyda wyrok zaoczny z klauzulą wykonalności, który można wysłać do komornika. Sklep narzędziowy-bazarek.pl prowadzi  Sp. z o.o. a zarząd Spółki z o.o. odpowiada solidarnie całym swoim majątkiem za zobowiązania Spółki. Prawdopodobieństwo wyegzekwowania pieniędzy wraz z odsetkami jest więc duże.
Pozdrawiam
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 06.08.2012 15:35
W odpowiedzi na post: OSTRZEGAM przed www.narzedziowy.bazarek.pl
Witam zgadzam sie z panem tam jakiś zlodziej siedzi meila wysyła z nazwą prodprom na allegro też miał taki nick i pełno negatywów złodziej.Niewiem gdzie mieszka bo bym nauczył go rozumu.Niekupywać nic uniego.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 16.08.2012 21:25
W odpowiedzi na wpis użytkownika: Anonim
Niestety, dałem też się nabrać. Dokonałem wpłaty za sprzęt i ani sprzętu ani pieniędzy. Przestrzegam również przed tym złodziejem. Mam jednak zamiar podjąć kroki w celu ustalenia tożsamości oszusta i ściągnięcia kasy.
Inne dyskusje
Budowa i remont
29.01.2014 11:18
jaki rozmiar dywanu
Witam

Bardzo proszę o podpowiedzi jak należy dobierać rozmiar dywanu ,który ma leżeć pod stolikiem kawowym? Stoli ma rozmiary 96 na 55 cm. jak duzy dywan powinnam pod niego położyć? Stolik jest z płyty z półka pod spodem więc dywan będzie widoczny tylko po bokach . Pokój ma 3,5 na 5 metrów obok stolika będa stały sofa i 2 fotele.Dziękuje za sugestie, proszę brac pod uwagę rozmiary które są standardowo dostepne na rynku.
Budowa i remont
03.02.2019 12:05
Jaka podłoga w biurze
Zastanawiam się aktualnie nad dobrą podłogą w biurze.

Co byście polecili? Jaki rodzaj podłogi najlepiej się sprawdzi? 
Budowa i remont
12.06.2019 09:48
Co na ścianę w kuchni pomiędzy szafkami
Zastanawiam się nad jakimś oryginalnym rozwiązaniem.

Co sądzicie o zrezygnowaniu z płytek i pomalowaniu ściany farbą?