Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Pokój dziecięcy
20141014- cztery kątyawatar.jpg
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
14.01.2015 21:06

Ozdoba dziecięcego pokoju

Szykując nowy post o zupełnie nowym pokoju chłopięcym, powróciłam do niedawnych zdjęć pokoju syna jeszcze z Danii, w której mieszkaliśmy do października ubiegłego roku. Jego bardzo osobista ozdobą był rysunek - plakat, wykonany dla Olafa przez dziadka, mojego Tatę. Nie trudno zgadnąć co wtedy pochłaniało syna :) Myślę, że warto stawiać na takie ozdoby w pokojach naszych dzieci
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
01.10.2017 02:49
W odpowiedzi na post: Ozdoba dziecięcego pokoju

Ozdoby do pokoju dziecięcego trzeba dobierać uważnie. Mnóstwo jest fajnych, ale nie można przesadzić.

09.02.2015 12:08
W odpowiedzi na post: Ozdoba dziecięcego pokoju
Przeglądam sobie te wszystkie galerie, wciskam te naj do mojej własnej( to chyba jakaś choroba przeniesiona z pinterestu), i kolejne Twoje. Nic nie skomentowane, więc dodam parę swoich myśli. Wczoraj sobie to zdjęcie przygarnęłam i ujął mnie ten plakat z Twoim komentarzem. Nie dziwię się że w szafie nie leży, piękny a w dodatku przez dziadka wykonany, to prawdziwy skarb. Tak go pięknie oprawiłaś, że pasuje idealnie. Pomyślałam sobie od razu o moich obrazkach. Nie są ręcznie malowane, a są pamiątkami z chrztu dzieci od dziadków, a moich rodziców. Mój tata tak ma.  Rysunki dzieci zdjęcia, stópki odbijane, gdy były bobaskami. Mam tego pełno. Nie wygląda to gustownie, pięknie, pasująco ale nie mam serca chować. Może przesada ale moja. Pomyślałam sobie, że tutaj  takiego rodzaju pamiątek na ścianach nie widzę. Zacznę się może baczniej przyglądać, może się mylę;). Zmusiłaś mnie do refleksji, a pech, że gaduła jestem... Pozdrawiam.
Pokój dziecięcy
Fotoapeta w pokoju małego chłopca
Pokój dziecięcy
Pokój 2.5 latka
Pokój dziecięcy
Nowy pokój Leny