Papa bitumiczna na cieknący dach

Dachy
avatar
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
posty
{{data.numberOfPictures}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
20.07.2018 15:38
Cześć,

jakiś czas temu zleciłem pewnym fachmanom wybudowanie tarasu z zadaszeniem przy domku holenderskim. Na pierwszy rzut oka wszystko przebiegało bez zarzutu. Moją uwagę zwrócił jednak minimalny kąt nachylenia dachu, ale nie czepiałem się bo panowie stwierdzili, że na pewno jest wystarczający. Ostatnio po bardzo obfitym deszczu zauważyłem jednak, że spomiędzy łączeń blachodachówki cieknie woda. Pytałem się partaczy jak zamierzają to poprawić. Stwierdzili, że położą papę bitumiczną taką jak ta. Boję się jednak, że to za mało i trzeba będzie zwiększyć kąt nachylenia dachu. Co myślicie? Czy papa bitumiczna będzie wystarczająca w tym przypadku?
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
avatar
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
posty
{{data.numberOfPictures}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
23.08.2018 08:19
W odpowiedzi na post: Papa bitumiczna na cieknący dach
Szkoda,że faktycznie nachylenie dachu nie jest większe. Takich mamy właśnie fachowców,których trzeba pilnować. Co do papy to myślę,że dobrze położona może być dobrym rozwiązaniem. Kiedyś było dużo dachów zupełnie płaskich i pokrytych tylko papą bitumiczną i było dobrze .Można spróbować , koszt nie jest taki duży . Jak to nie pomoże to pozostanie jednak przeróbka. 
Inne dyskusje
Dachy
08.10.2018 22:12
Nowy dach
Hejka. Razem z mężem planujemy na wiosnę wymienić dach, ponieważ ten jest dosyć stary i już przecieka. Szukamy takiego, który będzie dobrej jakości, a także niedrogi. Znajdziemy we Wrocławiu godną uznania firmę? znalazłam https://polskiecentrumdachowe.pl/ podobno najlepsza firma. Pozdrawiam

Dachy
17.09.2018 15:17
Jaka farba do dachówki betonowej?

Mam do pomalowania ponad 40-letni dach z dachówki betonowej. Dachówka jest w dość dobrym stanie plus ma rustykalny kształt, który mi się podoba więc chcę ją zachować. Chcę kupić porządną farbą na lata, a nie jakąś marketową typu śnieżka czy tikurilla. Waham się pomiędzy farba na dach bekerfarb oraz Noxan. Czy ma ktoś porównanie oparte na malowaniu tymi farbami lub chociaż jedną z nich?

Dachy
30.11.2018 12:38
Panele słoneczne - jakie przewody solarne?

Cześć wszystkim! Potrzebuję porady w związku z planowanym wstawieniem paneli słonecznych... Chcieliśmy wszystko kupić i zamontować sami. W związku z tym chciałam zapytać jak właściwie wybrać przewody solarne? Jakie muszą mieć oznaczenia i normy?