Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Wnętrze na poddaszu
26.11.2015 20:09

Poddasze

Witam. Mieszkanie na poddaszu juz prawie wykonczone. Mysle jeszcze nad szafą w miejscu gdzie stoi szafka rtv a ja przeniesc na ta sciane gdzie komoda, musze tylko pokombinowac z naroznikiem jak go ustawic. Oczywiscie brakuje jeszcze sporo dodatkow min. jak zdjecia,kwiaty( mysle o bonsajach oraz storczykach),ozdobne poduszki aby dodac troche klimatu.Byłabym wdzięczna cennych wskazówek.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
100x100_avatary_moje_pl3254.jpg
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
06.12.2015 10:55
W odpowiedzi na post: Poddasze

...ewentualnie , bo widzę, że lubisz beże, przepiękna inspiracja ikeowa...

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
06.12.2015 10:50

....witam ponownie....  a może  dmuchawce, proszę popatrz jakie piękne

ouiu8u8ry.png
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
06.12.2015 10:55
W odpowiedzi na wpis użytkownika: danutta
mój pomysł na Twoje wnętrze, to fajny kolorowy obraz na ścianę związany  z krajobrazem lub kwiatami

Najbardziej banalny banał :(
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
30.11.2015 03:35
....usunęłaś konto z powodu uwag Miśka?...oj tam... oj tam... "oczko mu się odlepiło, temu misiu"....... urzadzaj się jak lubisz, bo to Twoje mieszkanko... 
30.11.2015 10:45
no ale kazdy ma prawo stawiac sobie co mu się podoba. Wnętrze to indywidualna, wręcz wg mnie odrobinę intymna kwestia. Są ludzie którzy lubią koty, sa tacy co lubią robaki na ścianie... każdy ma to co lubi i już, bez względu na to co myślą i napiszą o tym forumowicze.., ale chamstwu mówimy zdecydowane "nie"
30.11.2015 15:37
Czesc usunełam profil z powodu iz nie sadziłam ze spotkam tutaj takich podłych ludzi...i nie to ze nie da mi sie przegadac...utworzyłam ten profil z mysla ze znajda sie tu ludzie z pasja ktorzy mi pomoga,doradza aby wnetrze wygladalo lepiej...a spotkalam jakiegos Misiek&Misiek ktory wszystkie rozumy pozjadał i uważa sie za nie wiadomo kogo....Jak tam można???Ja rozumiem ze nie kazdemu odpowiada to jak urzadzilam mieszkanie i może patrzac teraz na te koty i aniolki to rzeczywiscie nie to ale ludzie! Czy mozna sie wyrażać troche z kultura?bo on raczej nie umie! Napisałam juz do administratora o usunięcie mojej galerii...A ten Misiek&Misiek niech doda swoje wnetrza bo napewno kazdy ciekaw jest jak on ma urzadzone. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów:)))
30.11.2015 15:49
W odpowiedzi na wpis użytkownika:
niektorzy widzieli te wnętrza. Pokoj dziecięcy był bardzo fajny, kuchnia w stylu tradycyjnym i lazienka taka bardzo krytykowana, z tego co pamiętam i dlatego teraz nie widac juz wnętrz.
Trzeba się z tym liczyć wrzucając zdjęcia, ze moga być BARDZO RÓŻNE komentarze. Sama też się o tym przekonałam i dlatego sama nie mam juz takiego entuzjazmu co do wrzucania zdjęć;)
30.11.2015 16:21
kiDokładnie też  sie o tym przekonałam...Nie oczekiwałam zachwytów bo zdaje sobie sprawe ze na tych forach ludzie dodaja przepiekne przemyslane wnetrza przy ktorych moje mieszkanie wyglada jak wyglada....lecz sadziłam ze spotkam tutaj ludzi z pasja ktorzy mi doradza,pomoga aby wnetrze wygladalo lepiej...i nie beda rzucać tekstami o poroday to do dekoratora wnetrz...od poczatku remontu mieszkania utworzylam ten profil i naprawde znalezli sie ludzie ktorzy mi pomogli nawet projekty robili...mieszkanie urzadzałam od a do z i moze znajda sie rzeczy nie przemyslane do konca lecz i tak jestem dumna z efektow,jak kazdy inny ze swoich wnetrz.I naprawde nie zrazaja mnie negatywne opinie tylko w sposob jaki kto je dodaje. Pozdrawiam ki naprawde Cie polubilam:)) moze i przy pierwszym twoim komentarzu Cie nie zrozumiałam bo napisałaś ze "Zdziwilam sie że już "wykończone mieszkanie na poddaszu.." a ja tak odpowiedziałam...bo ja miałam na mysli ze skończony remont typu..kafelki panele i wogole :)))
30.11.2015 18:31
szkoda życia na przejmowanie się i psucie sobie humoru uwagami obcych ludzi o różnym stopniu frustracji. Uważam, że Misiek&Misiek ma pewne dobre wyczucie wnętrza, potrafi dać cenne rady w reorganizacji wnętrza, ale często sposób w jaki uzywa słow jest nie do  przełknięcia przez niektórych forumowiczów.. Ludzie się irytują, traktują komentarz jako atak na siebie a tak naprawdę w komentarzu chodzi tylko o to że wnętrze się Miśkowi nie podoba.
Myślę że niektóre uwagi warto ignorować

ouiu8u8ry.png
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
30.11.2015 16:59
utworzyłam ten profil z mysla ze znajda sie tu ludzie z pasja ktorzy mi pomoga,doradza aby wnetrze wygladalo lepiej...a spotkalam jakiegos Misiek&Misiek

I dokładnie to otrzymałaś - spotkałaś człowieka z pasją, nielubiącego  brzydko urządzonych mieszkań, który chciał Ci pomóc i doradził, co powinnaś zrobić, żeby mieszkanie wyglądało lepiej.

A może nie chciałaś potkać człowieka z pasją i doradcy, tylko takiego, który Ci będzie pisał: Ach, jak pięknie! Jak cudownie! Ślicznie mieszkasz :)
Przyznaj się sama przed sobą, czego oczekiwałaś?
Rzetelnych uwag czy bezpodstawnych pochwał?
30.11.2015 17:14
W odpowiedzi na wpis użytkownika: Misiek&Misiek
Nie oczekiwałam zachwytów bo zdaje sobie sprawe ze na tych forach ludzie dodaja przepiekne przemyslane wnetrza przy ktorych moje mieszkanie wyglada jak wyglada....lecz sadziłam ze spotkam tutaj ludzi z pasja ktorzy mi doradza,pomoga aby wnetrze wygladalo lepiej...i nie beda rzucać tekstami o poroday to do dekoratora wnetrz... czytaj dokladnie co napisalam i PRZEDEWSZYSTKIM BEDA WYRAŻAĆ SIE Z KULTURA ktorej ty akurat nie masz! Chciales mi pomoc????!!!pozdrawiam...i nie trudz sie z kolejnym komentarzem bo ja juz zakonczyłam konfrontacje z Tobą. Pozdrawiam
ouiu8u8ry.png
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
30.11.2015 17:52
Co to jest "poroday"?
Jak piszemy "przede wszystkim"?
Kultura nie obejmuje podstaw ortografii? Cóż za rozczarowanie :(
ouiu8u8ry.png
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
27.11.2015 22:35
Wnętrze w kolorze zdechłej dżdżownicy.
29.11.2015 00:28
Ok twoje zdanie. Dodajac zdjecia mojego mieszkania nie oczekiwalam aby kazdemu sie podobalo bo kazdy ma swoj gust. Ale irytuja mnie ludzie ktorzy na swoim profilu nie maja ani jednego zdjecia ze swojego wnetrza a sie wypowiadaja negatywnie.!!
ouiu8u8ry.png
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
29.11.2015 10:51
Zażyj Nervomix :)
A potem wejdź jeszcze raz na mój profil i przeczytaj moje komentarze. To również sposób na zorientowanie się, co mi się podoba, a co nie. Galeria zdjęć do tego niepotrzebna.
Mylisz się, że każdy ma swój gust. Otóż jedni go mają, a drudzy nie.
Ktoś z gustem wiedziałby, że posążki kotów przy telewizorze są objawem braku gustu, tak samo jak smętna naklejka drzewka na ścianie.  I że aniołki pasują do wnętrz sielskich, rustykalnych, a nie do skrzyniowych mebli pseudo - nowoczesnych. Że kolor dżdżownicy jest fatalnym wyborem przy aranżacji wnętrza. Itd.
29.11.2015 11:44
:)) no chyba mam do czynienia z dekoratorem wnetrz takze nie bede sie wyklucac tutaj na forum kto ma gust a kto nie bo o gustach sie nie dyskutuje...Mnie sie bardzo podoba moje mieszkanie i nie zrażają mnie tacy forumowicze jak ty ze niby nie mam gustu...za duzo katalogow sie na oglądałeś...aczkolwiek moglbys mi cos doradzic w dodatkach bo z takim zamiarem utworzylam galerie aby forumowicze doradzili a nie tylko oceniali,bo podkreslam poddasze jeszcze nie jest wykonczone. Pozdrawiam
ouiu8u8ry.png
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
29.11.2015 11:57
Zgadza się, nie dyskutuje się o gustach, jeżeli się takowe ma :D
Niestety, wielu ludzi wrzuca w otchłań internetu fatalnie urządzone wnętrza, kiepsko sfotografowane, z tekstem pełnym błędów ortograficznych i oczekuje zachwytu i  porad...
No sorry. Po zachwyty to do rodziny i znajomych, którym wypada pochwalić, a po porady do architekta wnętrz.
Na publicznym, bezpłatnym forum albo dostaniesz szczere opinie, albo porady znających się tak samo, jak Ty :P

Mogę poradzić tyle: wyrzuć koty, zdrap drzewko, przemaluj ściany, dodaj innych kolorów. Tylko nie takich oczopląśnych, jak dywanik w łazience. Może będzie trochę lepiej.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
29.11.2015 16:05
Misiek, ja Cię jednak kocham... mam więc nadzieję że jesteś Mężczyzną, ale to Twoje zdjęcie profilowe.... -  a co do wnętrza faktycznie kolory- bynajmniej na zdjęciu- nie dodają mu uroku. Myślę, że przemalowanie  ścian na biało trochę by tu  pomogło. Ale nie przejmuj się trudno jest sprostać oczekiwaniom Miśka 😉
29.11.2015 21:08
 "Moi drodzy, po co kłótnie, Po co wasze swary głupie. Wnet i tak zginiemy w zupie!"
26.11.2015 21:36
Fatalne zdjecie ustawilaś na poczatek prezentacji. Zdziwilam sie że już "wykończone mieszkanie na poddaszu.." Poszczegolne elementy wnetrza są ok, ale calośc dla mnie zbyt monokolorystyczna.
26.11.2015 22:21
Co Ciebie tak zdziwilo??Dla mnie jest wykończone. Przestrzenie sa otwarte wiec i kolorystycznie musi pasowac.
26.11.2015 22:35
Cieszę się że zmienilaś na inne zdjęcie.. Zgadzm się że skoro przestrzenie są otwarte to wnetrza muszą byc spójne, ale nie zgadzam się że muszą byc utrzymane w jednym kolorze. Wg mnie kolor sciany zlewa się z meblami, meble zlewają sie z podłogą.. Naroznik jest fajny.
26.11.2015 22:47
dzieki za podpowiedz z tym zdjęciem...tatmto nie wyglądało dobrze na profilowe:))No tak patrzac na moja galerie to wszystko tak wygląda jak by sie zlewało...na żywo wyglada lepiej,jednak zdjęcia nie oddaja tego wyglądu....
Wnętrze na poddaszu
Pokój marynarski dla dziecka
Wnętrze na poddaszu
Jesienna dekoracja okna
Wnętrze na poddaszu
Sypialnia na poddaszu