Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Pokój dziecięcy
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
07.12.2015 21:43

Pokój 2,5 latki

Potrzebuję pomocy w sprawie urządzenia pokoju córeczki. Zakupiłam meble, ale brakuje mi dodatków i nie wiem jak najlepiej ustawić mebelki. Podpowiedzcie proszę co dodać, co zmienić aby pokoik stał się bardziej przytulny i urządzony, bo na razie wygląda na niedokończony.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
08.12.2015 10:46
W odpowiedzi na post: Pokój 2,5 latki
Widac, że wszystko idzie w dobrą stronę. Na początek przestwiłabym łożko o 90stopni, wzdluż prostopadłej ściany. Nawet lepszym miejscem na łóżko wydaje mi się kąt koło grzejnika, ale to chyba tylko na lato, bo w zimie jednak spanie za blisko grzejnika nie będzie dobrym pomyslem..
Na komodzie zostawiłabym tylko domek, tak żeby bylo tam maksymalnie pusto, by niepotrzebnie nie podkreslac skosu. Kupilabym jeszcze jakiś mebel z otwartymi półkami na zabawki, książeczki, tak zeby wszystko było po ręką. Dodałabym jeszcze jedno krzesełko, dla mamy albo dla gościa;) Co do dodatków, to warto kierowac się upodobaniami dziecka i dodawać stopniowo to czy tamto. Pokój jest tak zrobiony że trudno go popsuć:) podoba mi się.pozdr
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
08.12.2015 23:57
W odpowiedzi na wpis użytkownika:
Dziękuję z odpowiedź. Ja właśnie myślałam , aby przestawić łóżko w miejsce gdzie stoi komoda, wbrew pozorom nie będzie ono blisko grzejnika, poza tym obok łóżka stanie nocna szafka. Jak wtedy ustawić pozostałe meble? Też myślałam o dokupieniu takiego małego regału w ikei w kształcie kwadrata. A na ścianie myśleć o położeniu jakiejś tapety np. lub naklejki. Myślałam też o obrazkach lub zdjęciach i imieniu nad łóżeczkiem...
09.12.2015 08:42
W odpowiedzi na wpis użytkownika: MADZIULKA
Tapety bym nie kładła, bo i trudno ja usunąc i może przez przypadek uwydatnic skosy.
Wszystkie inne propozycje dobre wg mnie, mozna się nawet pokusic o namalowanie czegoś jeśli masz zacięcie;) U moich dzieciaków przykleilismy naklejki z Leroy merlin które mozna łatwo usunąc i przykleic w innym miejscu, tyle że na stronie sklepu juz ich nie widzę dziś. A ustawienie mebli? Szafę bym zostawiła  na scianie za drzwiami tak jak jest, pozostałych mebli jest na tyle mało ze można próbować do woli..:) jesli łozko pod oknem to może komoda na scianie na wprost drzwi a blizej drzwi stolik? do przećwiczenia wszystko:)
Pokój dziecięcy
Fotoapeta w pokoju małego chłopca
Pokój dziecięcy
Pokój 2.5 latka
Pokój dziecięcy
Nowy pokój Leny