Pokój dla chłopca z wyposażeniem z Ikei - pasjonat aranżowania poszukiwany

Pokój dziecięcy
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
22.08.2016 10:51

Urządzamy mieszkanie i na razie chcielibyśmy prosić o aranżację pokoju dziecięcego dla niemal dwuletniego chłopca. Szukamy osoby, która zna asortyment ww sklepu i ogarnia aranżację. Chętnie zrekompensuję finansowo czas poświęcony na tworzenie wizualizacji.

Pokój jest w kształcie prostokąta (260x 344cm) bez skosów i nierówności ścian. Wysokość pomieszczenia 2,53 cm, jedno okno dwuskrzydłowe na wysokości 85 cm od podłogi, wys 146 cm, szerokość 150cm. Ściany są pomalowane a na podłodze są panele. Drzwi z ościeżnicą mają 207cm wysokości i 100 szerokości.
W pokoju są już 3 regały wysokie z serii Stuva z Ikei (wys 192, gł.50, szer 60cm), oraz regał GERSBY (biały 180x60x24) i dobrze aby zostały ale niekoniecznie w tym samym miejscu. Potrzebuję propozycji rozmieszczenia mebli które już są w pokoju i nowych, tj. łóżka, stoliczka z krzesełkiem, aranżacji ścian ( półki/szafki, wieszaki) oraz doboru oświetlenia. Zależy mi aby pomieszczenie było funkcjonalne, pozostawiało miejsce do zabawy ale jednocześnie aby móc tam umieścić sporo rzeczy ( być może dodatkowe półki nad szafkami Stuva?). Preferowane meble z Ikei, bez dodatków w kolorze sosny. Mebli na wymiar chcielibyśmy uniknąć chyba że nie da się ich zastąpić gotowymi. W pokoju, pod mapą jest coś w rodzaju kanapy/ sofy rozkładanej (szer 135, głębokość 102cm) ale w przyszłości będzie ona zastąpiona biurkiem i o uwzględnienie niego też chciałabym prosić.
Załączam rzut mieszkania + zdjęcia obrazujące kolorystykę ścian i podłogi oraz aktualne meble.
Bardzo nam się podoba łóżko rosnące razem z dzieckiem z Ikei: modele BUSUNGE białe, ew. TROGEN jasnoszare i SUNDVIK oba kolory, łóżka piętrowe odpadają. Pomieszczenie jest dość małe więc chcielibyśmy zagospodarować ściany maksymalnie.
Ze względu na ciągle pojawiający się na forum komunikat: "Niewspierany format pliku" zdjęcia zamieszczam tu: https://drive.google.com/drive/folders/0B35JgjzpihNEVXdCNkV2Ql90Nkk?usp=sharing 
Dajcie znać czy ktoś z Was mógłby to ogarnąć.
Pozdrawiam serdecznie

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Inne dyskusje
Pokój dziecięcy
20.02.2018 12:19
Nawilżacz - jak wybrać odpowiedni

Tak jak w temacie, chciałem was dopytać o to, jak wybrać dobry nawilżacz. Sprzedawca w sklepie nie przekonał mnie do podjęcia decyzji, a w sieci jest sporo ofert typu http://www.stadler-form.pl/77-nawilzacze-powietrza, że nie wiem, na co się zdecydować. Za każdą wskazówkę dziękuję.

Pokój dziecięcy
21.01.2016 11:49
Kinkiet sowa z metryczką

Jak Wam się podoba taki kinkiet ?