Pokój dla rodzeństwa

Urządzanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
15.05.2018 14:05

Witam wszystkich. Proszę o pomoc.

W najbliższym czasie chciałabym przenieść 3 letniego syna do jednego pokoju z córką 8 lat.

Mam jakiś wstępny zarys, ale proszę o opinie. Obecnie jest tam nasza sypialnia więc zostanie w pokoju istniejąca już komoda i szafa zabudowana.

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
yellow-1759599_640.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
11.09.2018 17:37
W odpowiedzi na post: Pokój dla rodzeństwa
Mam niewielkie doświadczenie w tym obszarze. Dlatego też ciężko będzie mi coś doradzić.
biker-407123_640.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
11.09.2018 12:48
Ja się całkowicie zgadzam z moim poprzednikiem. Nic dodać i nic ująć...
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
17.07.2018 23:53

Rozumiem, że nie można przenieść szafy, ale jeżeli dzieci mają mieć wspólny pokój, to powinien on wyglądać jak królestwo dzieci, a nie sypialnia dorosłych. Meble muszą być dostosowane do wieku dzieci. Każde z nich powinno mieć swoją osobistą strefę. Lepiej biurka ustawić w różnych częściach pokoju, by maluchy sobie nie przeszkadzały. Komoda odpowiednia dla dorosłych, nie będzie najlepiej wyglądać w pokoju trzylatka. Zobacz komodę: https://idealdesign.pl/komody-dzieciece . To mebel odpowiedni dla dzieci kształtem, kolorem i co najważniejsze zapewnia bezpieczeństwo. 

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
09.07.2018 11:52
Jeśli chodzi o ciekawe urządzanie przestrzeni dla dzieci, odwołuję Panią do artykułu https://www.dekoori.pl/blog/wnetrzarski/aranzacyjny-hit-naklejka-na-sciane-jak-ja-wykorzystac-we-wnetrzu gdzie w sumie jest parę uwag co do planowania pokoju dla dzieci.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
18.06.2018 11:55

Witam serdecznie, moim zdaniem przyda się tutaj biuro które wykonuje Adaptacje Domów - adaptacja budynku poznań , też miałem podobny problem, ale oni pokazali mi rozwiązania, na które ja sam nigdy bym nie wpadł, więc pomoc takiego biura moim zdaniem będzie niezbędna i przyniesie naprawdę dużo korzyści, a będzie Pan miał pewność że wszystko jest okej. 

Inne dyskusje
Urządzanie
23.08.2017 12:36
Aranżacja
Witam

Nie wiem kto może mi pomóc, ale jeśli macie jakieś sugestie lub jakieś pomysły (może ktoś miał ten sam problem), chodzi o to, że mam do wyremontowania pomieszczenia gdzie ma być salon oraz kuchnia lub aneks kuchenny i jak na razie nie mam pomysłu gdzie ma znajdować się cały sprzęt AGD oraz szafki , żeby kuchnia była funkcjonalna. Niestety większość firm chce kolosalne pieniążki za projekty lub wizualizację. Jak wiadomo każdy przed remontem stara się oszczędzać każdy grosz. Dlatego proszę o pomoc.
Urządzanie
20.12.2018 15:45
jonizator w domu

Cześć, interesował się ktoś kupowanie jonizatora ze strony https://www.natura-zdrowie.pl/ do domu? :)

Urządzanie
09.01.2019 16:11
Jakie łóżko do sypialni

Jakie polecacie kupić łózko do sypialni? Szukam czegoś nowoczesnego, może z drewna bukowego,  ważne żeby było solidne i służyło długie lata. Ciekawą ofertę znalazłem tutaj https://visby.pl/    ten sklep online oferuje szeroki wybór,  a do tego mają materace. Chyba tam zamówię.