Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Salon
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
20.05.2016 16:23

Pokój do poprawki i ściana w kuchni

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
28.05.2016 22:59
W odpowiedzi na post: Pokój do poprawki i ściana w kuchni
A ja właśnie o tej z allegro myślałam - dokładnie ten wzór :) Ma ładny kolor (przynajmniej na zdjęciu) i wydaje się bardziej naturalna w rysunku drewna niż ta z lerloy. Niestety ja jej na żywo nie widziałam, a wiesz jak to z rzeczami z internetu bywa :( Ja bym kładła tylko na jednej ścianie żeby pokoju nie zdominować, ale ponieważ ta ściana za Tv jest niewielka to może nawet wyszłoby ładnie. W każdym razie jak położysz za kanapą to od razu się przekonasz czy masz ochotę to również za TV widzieć :)
Wytłumacz mi jeszcze proszę co chciałabyś zrobić z tymi ramkami o które pytasz? Chodzi o powieszenie lub postawienie na półce z ikei trzech ramek z grafiką nad kanapa tak?
Widziałam w home and you taką ciekawą lampę, która mogłaby pasować do tapety z rysunkiem drewna, ma bielony klosz - niejako słomiany, przecierany i podobną bieloną nóżkę również z przetarciami, niestety nie jest na tyle wysoka aby postawić ją na podłodze :(
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
29.05.2016 14:25
W odpowiedzi na wpis użytkownika: krasnalki
Jeśli zmienię tapetę to tak bym chciała zrobić tylko zastanawiam się jak będzie lepiej powiesić czy jednak zamontować półkę i postawić różnej wielkości ramki.jeszcze chodzi mi po głowie taki wariant np: za tv położyć tapetę a ścianę za kanapą pomalować i dodać ramki

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
28.05.2016 11:48
znalazłam takie http://www.leroymerlin.pl/dekoracja-scian-i-sufitow/tapety-bordiury-okleiny/tapety-dekoracyjne/tapeta-deska,p266670,l869.html
http://allegro.pl/tapeta-tapety-na-flizelinie-deska-bielona-ugepa-i6217572361.html
a może coś innego doradzisz
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
28.05.2016 11:33
Krasnalku dziękuje za wizytę :) co do tapety wstawiłam znak ? bo do końca nie byłam pewna co z nią zrobić? Pomysł bardzo mi sie spodobał z deską a co do fotela naprawdę nie upchnę go w sypialni bo jest taka tyci ,tyci :) a odnośnie tapety położyć ją tylko  za kanapą czy dodać również na scianie z tv. i co myślisz o powieszeniu ramek a może postawić na małej półce takiej z Ikei .
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
26.05.2016 09:25

Jeśli interesuje Cię styl nowoczesny/skandynawski to pozostawienie tak eleganckiej tapety na ścianie nie pozwoli Ci go uzyskać. A nie myślałaś może o położeniu jasnej tapety z wzorem naturalnego drewna na tej ścianie np typu deska bielona?

Fotel jest przepiękny, skoro nie chcesz sprzedawać to może przenieść do innego pokoju? Tego Typu mebel i Twoje różowe dodatki pozwolą stworzyć bardzo romantyczną sypialnię :)

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
20.05.2016 16:28
Nie ukrywam ,że galeria ta również znajduje się na deccorii chciałabym dowiedzieć się co tutaj mi zaproponujecie  z góry dziękuję za pomoc :))
Salon
zmiany w salonie
Salon
ŚWIĄTECZNIE:)
Salon
Salon