Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Pokój dziecięcy
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
19.11.2016 09:51

pokój dziecięcy - prośba o pomoc

Witam, czeka mnie urządzenie pokoju dla mojej córeczki, która ma przyjść na świat za 4 miesiące. Pokój ma wymiary 291x590cm, jest słoneczny. Aktualnie znajdują się w nim meble jak na zdjęciu. Są w dobrym stanie, szkoda mi się ich pozbywać, ale nie mam pomysłu, jak dobrać kolory ścian i ogólną kolorystykę. Może mają Państwo jakieś wskazówki? Rozważam w ostateczności przemalowanie mebli na biało
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
24.11.2016 13:39
W odpowiedzi na post: pokój dziecięcy - prośba o pomoc
W ostatnim czasie dużo malowałam białą farbą. Przemalowałam szafkę na buty, ławkę, drzwi i ostatnio meble w kuchni. Wszystkie te meble są wykonane z drewna i mogę powiedzieć że farba ładnie wygląda. W kuchni były elementy z płyty które zostały pomalowane i też to dobrze wygląda. Wszystko malowałam emalią alkidową. Pierwszy raz była to biała matowa Jedynka do drewna i metalu, natomiast meble w kuchni malowałam Tikkurilla everal semi mat 30 i osobiście uważam że jest lepsza, ale też sporo droższa. Cena jedynki za 1l to około 20 zł, a Tikkurili 50 zł. Dodatkowo warto wziąć pod uwagę jakie meble malujesz. Meble kuchenne częściej się brudzą i są bardziej narażone na czynniki zewnętrzne takie jak wilgoć czy wysoka temperatura. Dlatego ja do kuchni wybrałam Tikkurilę. W każdym razie przed malowaniem proponuje kupić najmniejsze opakowanie farby i spróbować pomalować kawałek mebla w niewidocznym miejscu np. w środku, żeby później nie żałować. Jak masz ochotę możesz zobaczyć na blogu jak malowałam wszystkie elementy :) tu link akurat do szafki: http://komodapomyslow.blogspot.com/2016/08/jak-przemalowac-drewniane-meble-proba.html
Pokój dziecięcy
Fotoapeta w pokoju małego chłopca
Pokój dziecięcy
Pokój 2.5 latka
Pokój dziecięcy
Nowy pokój Leny