Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Pokój dziecięcy
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
04.02.2015 14:02

Pokój dziecięcy/sypialnia

Witajcie :) Mam ogromną prośbę: nie wiem jak zaaranżować białą ścianę, a chciałabym, żeby sypialnia zrobiła się bardziej dziecięca (choć jeszcze przez jakiś czas duże łóżko nie zniknie). Miałam pomysł, żeby zrobić kropki brązowe na jasnym tle, ale niestety ta ściana jest zewnętrzna i bywa mokra przy podłodze, a co za tym idzie muszę ją myć od czasu do czasu i stosować środki chemiczne, żeby nie zrobiła się pleśń. Tak więc np. tapeta od dołu do góry odpada, ale myślałam, że może pomalować farbą do pewnej wysokości (coś na kształt lamperii), a powyżej dać ozdobny pasek + tapetę lub właśnie użyć jakiegoś wzoru do ozdobienia ściany (wspomniane kropki). Szafa nie miała mieć przeszkleń, ale akurat pełne drzwi nie były dostępne, więc zdecydowałam się na te, a one są trochę zbyt nowoczesne jak dla mnie...ale już zostaną. Jakby ktoś miał też pomysł na jakieś pojemne pudła, które można włożyć na szafę (ładne;)), to będę wdzięczna za jakieś linki :) (od lewej 50cm szafy jest głebokie na 35 cm, a następne 2m głebokie na 60 cm). Wystrój okna też do zmiany, ale to na końcu. p.s. brązowe ściany zostają, do zmiany jest tylko biała ściana. p.s. 2. właściciele łóżeczek: chłopiec 2,5 l. i dziewczynka (jeszcze w drodze). p.s. 3. szukam też jakiejś niedrogiej lampy sufitowej.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Pokój dziecięcy
Fotoapeta w pokoju małego chłopca
Pokój dziecięcy
Pokój 2.5 latka
Pokój dziecięcy
Nowy pokój Leny