Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Salon
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
21.12.2014 21:41

Pokój dzienny

Witam. Mam takie pytanie co postawić na meblach aby pokój był elegancki ale wydawał się tez ciepły i przytulny. Dziękuję i Pozdrawiam.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Najlepsza odpowiedź
CAM01228.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
21.12.2014 22:30
W odpowiedzi na post: Pokój dzienny
Zdiełabym to co obecnie na nich stoi,wystarcza tylko srebrne ramki ze zdieciami.To tv tam nie pasuje.
kisak90.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 22.12.2014 08:56
A ja bym witrynę zamieniła miejscami z tą wąską szafką, zdjęła tą część z nad tv z szufladką i tą szafkę obok. Tv wtedy na środku tych niskich szafe, tą cżęść z szufladką zlikwidowałabym w ogóle, a tą drugą obróciła o 180 stopni i postawiła gdzieś jako komodę. Dodatki proponuję srebrne, ale tylko kilka sztuk. Nad sofę może jakieś ozdobne lustro?
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 22.12.2014 00:03
najlepiej i najłatwiej byłoby chyba jednak zdjąc te dwie nadstawkowe szafki środkowe i ulokowac w innym miejscu mieszkania lub piwnicy a telewizor postawic na środku.
Ewentualnie prawą szafkę powiesić a ta z tv wynieśc do piwnicy, tak żeby tv miał choś trochę więcej luzu dookola siebie, będzie najbardziej elegancko:)
jesli chodzi o dodatki to chyba lepiej cos większego, jakiś pejzaż, czy kopia, może cos z impresjonizmu w raczej prostej ramie w kolorze regału, lub drzwi? nie wiem..

na pewno z mniejszą ilościa rzeczy jest trochę lepiej na meblach
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 21.12.2014 22:40
dodalabyś zdjęcie reszty pokoju?
patrząc na same meble wydaje mi się że na pewno lepiej wyglądałaby szafka po lewej gdyby juz nic na górze nie stało( kwiatek), bo to niepotrzebnie ściąga uwagę do góry. FAjnie byłoby gdyby dało się podwiesić szafkę po prawej od tv żeby górny brzeg był na wysokość szafy,a tą co jest nad tv podwiesić żeby górny brzeg był na wysokości słupka na kórym stoi kwiatek, myśle że dodałoby to duzo lekkości meblom. Jeśli nie to to może rozstawienie mebli tak żeby trochę uwolnić ten ściśnięty TV, bryły mebli moze daloby się umieścic na innych scianach..
Wymysam, ale takie minimum , to ten kwiatek out z góry i te suszki też. W ogole drobne ozdoby out. ŁAwa tez nie pasuje, bo regał jest bardziej ozdobny, jakby wytworny natomiast ława z rattanem to zupełnie innny klimat. Wrzuć więcej zdjęć:) pozdrawiam
Salon
salon w bloku z wielkiej płyty
Salon
moje marzenie
Salon
Pokój dzienny