Pokój maluszka - srebrna płaskorzeźba, mocowanie na ścianie

Urządzanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
12.01.2018 19:17

Dzień dobry! Rodzice mojej chrześniaczki właśnie urządzają dla niej pokój. Wiem że jeżeli chodzi o potrzebne sprzęty to kupią co trzeba. Natomiast ja chciałabym z racji tego, że jestem jej matką chrzestną dać srebrny obrazek, w sumie to taka płaskorzeźba. Mam już coś na oku https://www.murrano.pl/prezent-na-chrzest-cat-220.aspx. Tylko że tego rodzaju rzeczy są do postawienia, więc zastanawiam się czy jest jakiś prosty sposób na zawieszenie tego na ścianie. Może ktoś to już robił?

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
28.01.2018 22:43
W odpowiedzi na post: Pokój maluszka - srebrna płaskorzeźba, mocowanie na ścianie
Odradzałbym taki prezent. Córka dostała na komunię obrazek-płaskorzeźbę w ramce i leży na dnie szuflady. zdecydowanie lepiej tradycyjny medalik.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
21.01.2018 19:47
W odpowiedzi na post: Pokój maluszka - srebrna płaskorzeźba, mocowanie na ścianie
A jaki kolor ścian jest w tym pokoju? Taka płaskorzeźba czy cokolwiek w ten deseń musi pasować do reszty. Nie wiem czy większej trudności nie sprawi dopasowanie tej ozdoby do jakiegoś koloru ścian, ale polecam kreator wnętrz Śnieżki do dobrania barwy w pokoju już jakoś urządzonego. :)
Inne dyskusje
Urządzanie
19 godzin temu
Makarony zamiast tradycyjnych firan - czy to dobry pomysł?
Znudziły mi się już tradycyjne firany i  zastanawiam się nad wymianą ich na  tzw. "makarony"  w odcieniu starego złota, ale po rozmowie z koleżanką nie jestem już taka pewna, czy to dobry pomysł. Koleżanka ma w domu takie kolorowe makarony, które dają super efekt wizualny, ale ona mi je odradza, gdyż wg niej słabo kryją i przy zapalonym świetle widać wszystko co się w domu dzieje. Poza tym stale jej się wplątują między ramy okienne podczas otwierania. Czy ktoś ma u siebie takie makarony i czy faktycznie są takie uciążliwe w obchodzeniu? 
Urządzanie
11.12.2018 16:37
lampy LED
Witam, kupiłem ostatnio przemysłowe lampy LEDowe od dystrybutora, wiecie może jak z montażem tego?
Urządzanie
13.09.2018 13:11
Czy ktoś ma szare meble w salonie
Zastanawiam sie nad kupieniem takowych. 
Jak się sprawdzają ?

Czy nie jest ponuro?