Pokój maluszka - srebrna płaskorzeźba, mocowanie na ścianie

Urządzanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
12.01.2018 19:17

Dzień dobry! Rodzice mojej chrześniaczki właśnie urządzają dla niej pokój. Wiem że jeżeli chodzi o potrzebne sprzęty to kupią co trzeba. Natomiast ja chciałabym z racji tego, że jestem jej matką chrzestną dać srebrny obrazek, w sumie to taka płaskorzeźba. Mam już coś na oku https://www.murrano.pl/prezent-na-chrzest-cat-220.aspx. Tylko że tego rodzaju rzeczy są do postawienia, więc zastanawiam się czy jest jakiś prosty sposób na zawieszenie tego na ścianie. Może ktoś to już robił?

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
28.01.2018 22:43
W odpowiedzi na post: Pokój maluszka - srebrna płaskorzeźba, mocowanie na ścianie
Odradzałbym taki prezent. Córka dostała na komunię obrazek-płaskorzeźbę w ramce i leży na dnie szuflady. zdecydowanie lepiej tradycyjny medalik.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
21.01.2018 19:47
W odpowiedzi na post: Pokój maluszka - srebrna płaskorzeźba, mocowanie na ścianie
A jaki kolor ścian jest w tym pokoju? Taka płaskorzeźba czy cokolwiek w ten deseń musi pasować do reszty. Nie wiem czy większej trudności nie sprawi dopasowanie tej ozdoby do jakiegoś koloru ścian, ale polecam kreator wnętrz Śnieżki do dobrania barwy w pokoju już jakoś urządzonego. :)
Inne dyskusje
Urządzanie
22.09.2018 11:54
dobre alkohole
Cześć, jestem na etapie kompletownia sobie alkoholu do barku i tu rodzi się moje pytanie - znacie naprawdę porządne i dobrej jakości alkohole, jak np whisky, tequila, wszelkie rodzaju likiery czy bourbon do kupienia? Raczej te masówki sklepowe budzą moje wątpliwości.
Urządzanie
10.09.2018 11:58
Pokój dziecięcy - jak zacząć urządzanie?
Dzień dobry,
przed nami nielada wyzwanie - musimy przygotować pokoik na przyjście na świat naszego potomka :) Czasu coraz mniej, a w głowie pustka - kompletnie brak pomysłów od czego zacząć prace. Mamy nieduży  pokoik o powierzchni 15m2, długi i dość wąski, a więc za bardzo nie zaszalejemy z aranżacją. 
Tak się zastanawiam, jaki obecnie panuje trend w urządzaniu pokoiku dla chłopca - czy dalej robi się wszystko "na niebiesko", czy raczej panuje styl uniwersalny?Narazie mamy tylko łóżeczko dla dziecka, a ściany i podłoga wymagają lekkiego odświeżenia. Na pewno nie chciałabym zagracić tego pokoiku, im mniej sprzętów i dodatków tym lepiej. Preferuję styl uniseks, gdyż niewiadomo czy za jakiś czas nie pojawi się kolejny potomek i jakiej będzie płci, a niestety mamy tylko jeden pokoik dziecięcy. Co o tym myślicie, czy to dobry kierunek? Czy ktoś podpowie od czego warto zacząć, aby uprościć sobie życie? 
Urządzanie
19.09.2018 18:37
szukam mebli nowoczesnych
Witajcie. Niedługo czeka mnie remont kuchni i marzy mi się kuchnia nowoczesna, z oryginalnymi meblami o nietypowych kształtach. Znacie strony internetowe, gdzie mogłabym takie znaleźć?