Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Całe mieszkanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
12.02.2011 14:40

Pomocy :)

Witam, mam prośbę, potrzebuje pomocy w zaprojektowaniu łazienki o powierzchni 15 m2, byłam u projektanta, ale szczerze średnio mi się to podoba i sama nie wiem dlaczego :( Z góry dziękuj za wszelkie sugestie:)
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Usta[1].jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
12.02.2011 20:40
W odpowiedzi na post: Pomocy :)
łazieneczka śliczna, ale nad wc zrobiłabym zamiast tych niepraktycznych półek szafke zabudowana z lacobelu, bo nie lubię wystawki i na pewno fajniej by to wglądało :)
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
12.02.2011 19:41
Podoba mi się ten projekt :) zrezygnowałabm tylko z tego stopnia przy wannie .... pomimo tego , że za kilka lat będą już niemodne , to jest to moim zdaniem trochę niebezpieczne ;) i pasy na podłodze jeśli nie przewidujesz dywaników są ok :) ale jeśli przewidujesz jakiś dywanik to też bym z nich zrezygnowała :)Nad wc-tem może lepiej jakąśszafke wnękowa na środki chem. i zapas pap. ? chociażby zamiast tej górnej wnęki ? Poza tym bardzo ładne umywalki i szafka pod nimi :)
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 12.02.2011 18:03
Mnie się podoba, jest uniwersalna, duszę na pewno stworzą dodatki i mieszkańcy... Zrezygnowałabym tylko z podestu przy wannie. Uniwersalna - w sensie, że za dwa, trzy lata też się będzie podobać. Pozdrawiam El
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 12.02.2011 17:21
podświetlenia mi się bardzo podobają. Co do dwóch umywalek - skoro mąż tak chce - to OK... ;-)
Ja dalej przy swoim ;-) i zastanawiałabym się nad tym kolorem, jest oczywiście neutralny, ale tyle już tych łazienek w brązach i beżach..... Dodałabym może trochę delikatnej jasnej zieleni (czy pistacji) oraz może fajnie wyglądałoby połączenie jej z delikatnym, jasnym pomarańczem...?
Jeżeli chcesz wstawić szafkę to myślę, że w miejscu między oknem a grzejnikiem.
Czy pomyślałaś o miejscu do robienia makijażu i na kosmetyki? Chyba, że w sypialni masz toaletkę....
No i czy nie za dużo tych ściennych - otwartych półek? Będziesz miała duuużo roboty przy sprzątaniu kurzu i tak wszystko na wierzchu... Może spróbuj część wymienić na takie zabudowane, tylko zostaw te podświetlenia ;-)...?
luloa.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
12.02.2011 17:15
pstrokata na pewno nie jest :)
Mnie sie podoba. Układ czysty i nieprzesadzony. A kolor zawsze mozesz dodac w dodatkach
Całe mieszkanie
Kilka ujęć z naszego "M"
Całe mieszkanie
Moje mieszkanko w skrócie
Całe mieszkanie
Naszemieszkanko