Pomocy jak urządzić

Projekty budowlane
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
16.11.2017 18:39

Witajcie.

Zakupiłam o to wlasnie mieszkanie, chcialabym je przedzielic 
by uzyskać dodatkowy pokoj dla dziecka . Chcialabym rowniez rozwalić ściankę miedzy kuchnia a szalone by uzyskać pokoj z aneksem. Moi kochani jak to widzicie ??  

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
31.08.2018 07:07
W odpowiedzi na post: Pomocy jak urządzić
Cześć. Dobre że chcesz ale czy możesz.Teraz jest klitka. Może coś zobaczy architekt wnętrz, ale wątpię.
cat-351926_1280.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
30.01.2018 15:28
Jak potrzebujesz pomocy i masz do tego budżet to proponuję rozmowę z architektem wnętrz. Wtedy będziesz miała pewnośc o słuszności swojego pomysłu, a przestrzeń będzie praktycznie zaprojektowana. Choć miałam finanse, to początkowo wahałam się, żeby powierzyć pracę architektom, bo wiadomo, ze kobieta chce mieć wszystko po swojemu, ale moje pomysły nie były do końca funkcjonalne. Dlatego korzystałam z pomocy ITOdesign u mnie z Trójmiasta i była to dobra decyzja, bo wnętrza wyglądają świetnie i są bardzo komfortowe. A wszelkie pomysły konsultowałam na bieżąco z fachowcami. 
annual-rings-235858_640.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
17.11.2017 17:04

Ja się podłączę z nieco innym tematem. Czy znacie może sprawdzone metody na odświeżenie mieszkania? Czy takie fototapety na wymiar to dobra koncepcja?

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
17.11.2017 11:44
Na Twoim miejscu poradziłbym się jeszcze dobrego architekta. Przy dobrym rozplanowaniu mebli możesz zyskać dodatkową przestrzeń.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
17.11.2017 16:05
W odpowiedzi na wpis użytkownika: mateuszlewan
Wiem ze bardzo male jest mieszkanie ale Dziekuje 
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
02.01.2018 11:15
W odpowiedzi na wpis użytkownika: mateuszlewan

Dokładnie, pomoże tutaj dobry architekt wnętrz. Ja akurat korzystałem z pomocy http://kompleksowo.pl/ i mogę polecić!

Inne dyskusje
Projekty budowlane
26.12.2016 11:01
Mała kuchnia - jak ją urządzić prośba o projekt pomysł

Dzień dobry,

Mam do urządzenia małą kuchnię - mała kuchnia duży problem do rozwiązania.

Nie mam pomysłu jak ją ładnie i praktycznie wypełnić sprzętami.

Chciałabym aby zmieściły się kuchnia z piekarnikiem, zmywarka, zlew z małym ociekaczem, lodówka no i oczywiście szafki.

Moje próby sensownego zagospodarowania tej powierzchni - nic nie dały.

Dziękuję

Projekty budowlane
05.08.2016 22:16
Projekty 2-óch łazienek, macie pomysły ?
Witam,

Potrzebuje pomocy w zaprojektowaniu 2 - óch łazienek. Przeglądałem forum i  syla udzielasz bardzo cennych porad, z chęcią zapoznał bym się z twoją propozycją :-)  Mój dom jest obecnie w stanie surowym bez wylanego tzw. chudziaka i bez ścian działowych. Niedługo przychodzi do mnie hydraulik w celu wykonania podejść kanalizacyjnych więc projekty nie są ograniczone pod tym względem.
Wymiary które podałem są od wewnątrz ścian.

W związku z brakiem funduszy aby wykończyć obie łazienki na początek na gotowo będzie zrobiona mniejsza łazienka. Chciałbym w niej mieć kabinę prysznicową 90x90, WC podwieszane, umywalkę z szafką oraz grzejnik drabinkowy. W związku z brakiem ścian działowych drzwi można przesunąć. 

W przyszłości w drugiej łazience chciałbym mieć wannę, umywalkę podwójną , pralkę, dodatkową szafkę, grzejnik drabinkowy. Zastanawiam się jeszcze poważnie nad bidetem.Umywalek chyba nie da  się zamontować przy ścianie z oknami gdyż lustro by na to nie pozwalało ? ( okna zaczynają się na wysokości  170 cm od gotowej podłogi ) Tu również położenie drzwi można zmienić.Jedna ze ścian działowych  graniczy z szafą przesuwną w pokoju obok, więc jest możliwość zrobienia wnęki na pralkę.

Ogólnie jestem otwarty na propozycję. Z góry dziękuje wszystkim którzy zainteresują się mi pomóc.

Projekty budowlane
12.04.2019 16:32
Pomoc w rozplanowaniu kuchni z salonem

Witam

Bardzo proszę o pomoc w rozplanowaniu kuchni z salonem..  Kuchnia na ścianie - 4,90

Nie wiem jakie rozstawienie mebli będzie najlepsze aby czuć w miarę przestrzeń przy tym metrażu...
W pomieszczeniu ma się znaleźć stół z 4, 6 krzesłami, kanapa bądź narożnik, szafka pod tv i zabudowa kuchenna własnie.. 

Dziękuję M.