Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Całe mieszkanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
16.11.2014 16:42

Pomocy-mało miejsca

Prosimy o pomoc, potrzebujemy miejsca na niewielkie biuro ze stanowiskiem na komputer. Mamy coreczke, a dwa pokoje wiec nie ma mowy takze o sypialence. Tymczasowo maz urzeduje w kuchni od strony okna, ale na dluzszy czas to rozwiazanie jest niekorzystne. Jestesmy otwarci na otwarta kuchnie, wydaje nam sie, iź obecne umiejscowienie kuchni i lazienki jest wygodne. Jakos sami nie potrafimy wykrzesac potrzebnej nam przestrzeni z tego wnetrza.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
11.04.2015 08:10
W odpowiedzi na post: Pomocy-mało miejsca
Dziękujemy Wszystkim za pomoc, mamy świadomość iż coś powstaje kosztem czegoś. Jednak jest to stosunkowo niedroga inwestycja niż zakup nowego mieszkania czy wymarzonego domu. Powstał już końcowy projekt w którym "rozciągamy mieszkanie" by uzyskać sypialenke i pokój biurowy dla męża. Projekt zatwierdzony w spółdzielni, firma wykonująca remont zaklepana na lipiec.  Jednak później będę potrzebować Waszej pomocy by nie zagracić tych nowo powstałych przestrzeni, nadać im lekkości i nowoczesności oraz domowego  ciepła. Zaczynamy !!!

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
02.12.2014 15:44
Ja moje biuro schowałam w komodzie z przsuwanymi drzwiami w salonie. W komodzie mieści się laptop na wysuwanej półce, drukarka i segregatory. Jednym ruchem ręki zamykam biuro;) Ogólnie w jednym pomieszczeniu na 18m2 mieści się jadalnia, salon,
sypialnia i biuro:)
celebrity-style-glamour-layered-pearl-necklace-2.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
02.02.2015 22:18
W odpowiedzi na wpis użytkownika: andzia-76
jeśli mogę coś doradzić to powiem, że fajnie mieć oddzielną sypialnie ale weź pod uwagę, że jak tak się wydzieli pomieszczenie do pracy i sypialnie to na salon + kuchnia zostaje tylko jedno małe okno - będzie tam koszmarnie ciemno...wiem co mówię bo mam 34 m2 salon+kuchnia i mamy podwójne drzwi balkonowe czyli 180 cm od góry do dołu + okno 120 i jest mało światła chociaż jest to południowa strona...generalnie uważam że jedno małe okno to za mało na pomieszczenie typu salon+kuchnia...teraz masz okno w kuchni a jak wydzielisz miejsce do pracy to kuchnia zrobi się bardzo ciemna...osobiście najbardziej podobał mi się pomysł z miejscem do pracy w salonie. Kuchnia otwarta a stół w miejscu ściany łączące kuchnie i salon...ewentualnie można wydzielić sypialnię ale bez odcinania kuchni od okna...
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 26.11.2014 15:24
Osobiście zrezygnowałabym z takiego pomysłu. Szkoda zmniejszać sobie przestrzeń. Lepiej zostawić duży salon z aneksem. Przy takim układzie nic się nie zmieści w kuchni, zwłaszcza lodówka...a co dopiero mówić o blacie roboczym. Głosuję na nie. Zresztą zobacz sama. Lodówka nachodzi na szafkę. A salon jest bardzo ciasny. Zresztą jak reszta pokoi. Po co robić takie małe klitki. Zresztą zobacz sama....

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
22.11.2014 14:23
Bardzo dziękuje za tak liczny odzew, zwłaszcza cooffeince i tumoi, wasze propozycje znacznie ułatwiły nam rozkład potrzebnych nam pomieszczeń. W wyniku tego powstało biuro z oknem i sypialenka z oknem balkonowym, która pomieści także szafy z pokoju córki. Mam jednak teraz problem z właściwym zaplanowaniem umelbowania kuchni, gdzie musi zmieścić się szafka pod umywalkę 60, szafka z kuchenką i piecykiem 60, i lodówka szerokość 60 głębokość 70 no i trochę blatu roboczego. Bardzo proszę o jakieś sugestie i z góry drodzy forumowicze BARDZO DZIĘKUJĘ !!!

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
19.11.2014 14:04
4

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 19.11.2014 14:25
W odpowiedzi na wpis użytkownika: tumoi
Zawsze można dać drzwi przesuwne lub zwykłe.

A dzieci im starsze tym mądrzejsze i wiedzą kiedy mogą się wałęsać wieczorami...:D
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
19.11.2014 14:57
W odpowiedzi na wpis użytkownika: coffeinka
coffeinka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Zawsze można dać drzwi przesuwne lub zwykłe.

Mamy w planach drzwi przesuwne. Coffeinka czytasz w naszych myślach :)
Całe mieszkanie
Kilka ujęć z naszego "M"
Całe mieszkanie
Moje mieszkanko w skrócie
Całe mieszkanie
Naszemieszkanko