Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Kuchnia i jadalnia
1380334_668292196529143_1077189062_n.jpg
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
29.03.2015 22:06

Pop-art

Przedstawiam projekt oraz etapy realizacji mieszkania w bloku z cegły. Mieszkanie realizowane pod hobby właściciela jakim jest zamiłowanie do komiksu oraz figurek kolekcjonerskich z bohaterami. Zburzone zostały dwie ścianki działowe, wymieniona cała instalacja elektryczna i wod-kan. Zerwane tynki, parkiet, wymieniona stolarka. Niestety w trakcie realizacji wynikły pewne problemy natury technicznej; zrezygnowano z wnęki pomiędzy oknami i efektu betonu na ścianie telewizyjnej. Zmiany te będą ujęte w finalnych zdjęciach realizacji.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
15.04.2015 10:20
W odpowiedzi na post: Pop-art
No zmiany są na prawdę niesamowite.
30.03.2015 19:01
wg mnie wejscie do kuchni jest za wąskie. Może ta szafka biała choć fajnie wygląda nie powinna być szeroka na całą ściankę? a moze dac tam coś półokrągłego, albo w kształcie trapezu? tak żeby wchodząc do kuchni można było ścinać róg. na projekcie wejscie do kuchni wydaje sie być szerokie na niecale pół metra..
Stól tez wydaje sie nie miec tyle przestrzeni ile powinien. Zielony słupek pociągnęłabym do sufitu, zawsze to dodatkowa szafka a i wyglądałby wg mnie lepiej..:)
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
30.03.2015 21:47
W odpowiedzi na wpis użytkownika:
Jak już wcześniej wspominałem, w projekcie nastąpiły zmiany, które nie są ujęte na wizualizacji, trochę się pozmieniało w trakcie remontu
30.03.2015 22:46
W odpowiedzi na wpis użytkownika: Malarz ATM
aha, to chyba dobrze:)

co do rujnowania podłogi drewnianej, to ja nie potrafiłam oprzeć się pokusie pozostawienia starej podłogi i teraz żałuję. szkoda mi było żeby tyle starych buków się zmarnowało a trzeba było jednak zedrzeć, wyrównać i sie nie bawić w odnawianie. Skończyło się tak że mam zaolejowaną podłogę na której widać WSZYSTKO, każdy brudek, plamkę i w ogole widać też ślady zużycia, które mi umknęly wczesniej. Pozdrawiam tych mniej sentymentalnych..

PS. tak w ogole to fajne szafeczki stoją w tym rujnowanym przedpokoju, mam nadzieję że nie przepadły razem z gruzem...

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
30.03.2015 22:51
W odpowiedzi na wpis użytkownika:
Raczej nie jestem sentymentalny. Jak już pruje to na maxa ;)p W miejsce parkietu położony będzie bambus horyzontalny - naturalny. Szafka została sprzedana bo brakowało na mateiały ;)
30.03.2015 22:58
W odpowiedzi na wpis użytkownika: Malarz ATM
szkoda, ze bambus a nie jakiś rodzimy gatunek. Na wizualizacji kolor jakby bukowy. Wg mnie polskie gatunki drewna są najpiękniejsze, nawet nie umialabym wybrac który, jesion, dąb, czy buk... ale pewnie juz bambus czeka na ulożenie...
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
30.03.2015 12:33
Mieszkanie idealne dla mnie:)
ouiu8u8ry.png
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
30.03.2015 11:27
Ogólnie pomysł mieszkania pokazującego pasje właściciela bardzo mi się podoba :)

Oby tylko Eames DAW z wizualizacji były autentyczne.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
30.03.2015 10:53

Dziwne, Misiek&Misiek, że Tobie podobają się wnętrza z tapetą, a te z cegłą już nie. Jedno i drugie to imitacja, więc może określ wreszcie swój gust. Lepsze pomieszczenia i ściany na których jest kamień (bo nie każdy ma możliwość skucia tynku i cieszenia się naturalną cegłą) niż tapety z pseudo-cegiełką - to dopiero jedzie tandetą.

A barbarzyństwo to chyba za mocne słowo w związku z zerwaniem parkietu, ponosi Cię trochę.

ouiu8u8ry.png
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
30.03.2015 11:17
W odpowiedzi na wpis użytkownika: czarnuszka2
Co ma piernik do wiatraka? Tapetami czy tapiseriami ozdabiano niegdyś nawet pałace, to stary sprawdzony sposób na upiększenie czy nawet ocieplenie/wygładzenie ścian. Więc ogólnie tapety są ok. Mniej modne niż kiedyś, ale jak ktoś chce, to proszę bardzo.
Natomiast tapety z pseudocegiełką i pseudokamieniem to tylko tańsza tandeta od pseudokamienia czy pseudocegły.
Kuchnia i jadalnia
Kuchnia
Kuchnia i jadalnia
Jadalnia
Kuchnia i jadalnia
kuchnia