Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Całe mieszkanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
17.12.2010 11:54

PORADY

Witam serdecznie, prosze o opinie dt projektu łazienki. Wybrane kafle POLCOLORIT w szarościach, piec na zdjęciu pierwszym i drugim jest za duży, ale podając jego wymiary do projektu pomylilismy się... Ostatnie zdjęcie robione jest "amatorsko", szafka nad pralką to piec do ogrzewania centralnego, kafle oczywiscie powinny być POLCOLORIT, ale program ich nie oferował... Pytanie: który pomysł lepszy? Czy może kombinowac dalej?
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
18.12.2010 08:39
W odpowiedzi na post: PORADY
Dziękuję za opinię, odnośnie płytek na pewno popytam.
A jakie niedociągnięcia w tym projekcie zmienić- zwrócono mi juz uwagę na łączenia płytek podłogowych z geberitem, że powinny grać ze sobą- czyli, żeby poszerzyć zabudowę geberit u inaczej ułożyć płytki na ścianie przy obudowie wanny, bo teraz przy końcu na ciemną obudowę wanny nachodzą jasne kafle ściany szczytowej...
coś jeszcze?
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
17.12.2010 15:22
projekt1 wydaje się lepszy , ale szafka pod zlew tak blosko wanny że napewno po max 2 latach sie zniszczy, przemyśl to.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
17.12.2010 13:54
Ta kolekcja POLCOLORITU szalenie sie nam podoba, stąd wybór... A jak mozna wiedzieć, czy odradzano Wam te tylko ze względu na dostępność czy były też inne powody?
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
17.12.2010 23:54
W odpowiedzi na wpis użytkownika: demka
Nie chodziło tylko o dostępność, ale i o jakość:( Prawdopodobnie "nie trzymają pionu") t.z. są krzywe, ale to nie sprawdzona teoria. Może wypowie się ktoś, kto je ma u siebie. Nam odradził je Pan w ogromnej hurtowni "Świat Płytek".Więc interesu w tym chyba za bardzo nie miał, żeby nas celowo zniechęcić. Popytajcie jeszcze, bo płyteczki wizualnie są śliczne.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 17.12.2010 13:31
Witam, bardzo ładny jest ten pierwszy projekt, funkcjonalnie, z gustem, elegancko, efektownie i ponadczasowo. Szarości są piękne!
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
17.12.2010 13:11
Ja nic bym już nie kombinowała;) Masz bardzo dobry projekt (ten pierwszy, na str. głównej). Przemyślanie zagospodarowana przestrzeń, dobrze wykorzystana. Bez zbędnych murków (ja u siebie też tak kombinowałam:)) Rewelacyjne płytki!!! W moich kochanych szarościach:) Zastanów się nad Polcoloritem. Ja też miałam wybrać tego producenta, ale mi odradzono. Bardzo szybko zmieniają serię płytek. Długo zwlekają z dostawą i praktycznie można je już spotkać tylko w Castoramach. Wybrałam ostatecznie "nie oklepane" płytki z Pilcha, bardzo dobrej jakości.
Całe mieszkanie
Kilka ujęć z naszego "M"
Całe mieszkanie
Moje mieszkanko w skrócie
Całe mieszkanie
Naszemieszkanko