Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Salon
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
26.01.2016 18:15

Potrzebna pomoc w aranżcji

Witajcie! Potrzebuję ponownej pomocy w zaaranżowaniu salonu z kuchnią. Chcemy zakupić nowy narożnik taki jak w linku: http://www.agatameble.pl/produkty/produkt/meble-tapicerowane/narozniki/rozkladane-1/naroznik-smart-5p tylko nie wiemy na jaki zdecydować się kolor: jasny szary, grafit czy czarny (tak aby pasował do reszty salonu), oczywiście narożnik będzie w tkaninie a nie w ekoskórze. Co doradzacie? Ponadto zdecydowałam się na przemalowanie kuchni na biało - i przy okazji wymieniłabym płytki na ścianie i podłodze, dopuszczam również opcję zmiany blatu. Myślałam aby na podłodze położyć płytki drewnopodobne a między meblami białe no i wówczas do tego blat laminowany drewnopodobny. Tylko nie wiem na jaki odcień tego drewna się zdecydować: czy taki ciemniejszy jak meble w pokoju czy jednak jaśniejszy jak np. panele w pokoju? Proszę o porady!
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
30.08.2016 05:32
W odpowiedzi na post: Potrzebna pomoc w aranżcji
I jak w końcu urządziłaś, narożniki są  fajne, ja mam podobny też z agaty, kolor jasny bo ogólnie lubię bardzo jasne wnętrza, białe ściany i jasne dodatki.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
26.01.2016 18:19
W odpowiedzi na post: Potrzebna pomoc w aranżcji
Zapomniałam dodać, że stół i krzesła będą również do wymiany. Przy już białych meblach kuchennych myślałam o białym stole i czarnych krzesłach typu eames.
Salon
zmiany w salonie
Salon
ŚWIĄTECZNIE:)
Salon
Salon