Potrzebuję na to pozwolenia?

Działka
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
10.09.2019 11:58
Mam dom z działką przy ruchliwej drodze - to całkiem atrakcyjny teren dla reklamodawców, już kilka razy dostawałem propozycję dzierżawy terenu pod jakiś billboard.
Skoro jest takie wzięcie, to postanowiłem samodzielnie zamontować jakąś konstrukcję - na https://omegasystem.pl/pylony-totemy-reklamowe/ to się nazywa pylon albo totem, tak fachowo - i samemu sprzedawać powierzchnię reklamową. Tak żeby dorobić... tylko nie wiem, czy nie potrzebuję przypadkiem jakiegoś pozwolenia na budowę? Podobno wszystko zależy od wielkości???
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
15.09.2019 16:33
W odpowiedzi na post: Potrzebuję na to pozwolenia?
Tu masz artykuł na ten temat :)  https://omegasystem.pl/czy-ustawienie-totemu-reklamowego-wymaga-wielu-formalnosci/
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
13.09.2019 09:15
W odpowiedzi na post: Potrzebuję na to pozwolenia?
Kup sobie stare auto na mim pospawaj powierzchnię reklamową, często można takie auta spotkać. Na takie coś nic nie potrzebujesz bo  nie jest to traktowane jako budowla. 

11.07.2018 15:36
Jaką siatkę ogrodzeniową wybrać?
Cześć, planuję ogrodzić działkę. Zastanawiałam się nad siatką ogrodzeniową. Chodzi mi o konkretny model taki jak tutaj. Co sądzicie na ten temat? Czy ta siatka jest trwała i wytrzymała? Słyszałam od znajomych sprzeczne opinie na temat siatek ogrodzeniowych i chciałam się upewnić zanim dokonam zakupu. Podobno niektóre siatki ogrodzeniowe wystarczy konserwować raz na 4-5 lat - właśnie takiej poszukuję.

Pozdrawiam cieplutko,
Luizka
Działka
20.02.2019 14:40
Podświetlenia do roślin
Mam kilka średniej wilkości drzew i krzewów, które chciałbym oświetlić. Pytanie tylko w jaki sposób zrobić to najlepiej? Jakie źródła światła zastosować oraz napięcie,aby było dostatecznie bezpiecznie?
Działka
19.09.2018 13:15
ogrodzenie
witam czy gotowe bloczki betonowe pod ogrodzenie panelowe wymagaja zgody budowlanej lub innej z urzedu? dziekuje za pomoc