Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Łazienka
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
21.03.2016 20:18

Powiększenie łazienki i zmiana płytek

No wiec sciana przesunieta. Lazienka cala skuta po przemysleniu stwierdzilismy ze nie da sie zostawic plytek starych bo nic do tego nie dobierzemy. A wiec wchodzac do lazienki po prawej stronie bedzie pralka pozniej prysznic nascienny i wanna . Zdecydowalismy sie na to by lazienka miala kolor bialo drewniany chcialbym jeszcze dodac jakies oswielenie bo po przesunieciu sciany jest za ciemno zreszta pod samym prysznicem chcialbym dorobic wentylacje jak rowniez to swiatlo . I tu mam pare pytan 1. Jak byscie dobrali kolor bialy z drewnianym w tej lazience co gdzie jak ? 2. Jak osiwietlic to pomieszczenie ? 3 . Chcialbym dodac jakies ledy kolo kibelka chyba lub albo tez tam gdzie prysz nic co o tym myslicie ? 4 . Znacie jakiegos fliziarza z okolic Krakowa do polecenia ?
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 26.03.2016 18:13
W odpowiedzi na post: Powiększenie łazienki i zmiana płytek

Myśleliście o takim układzie ?

Wychodzę z tą propozycją, bo mam wrażenie, że kabina prysznicowa umieszczona koło pralki, zachodząca na przejście 147 cm, bardzo przytłoczy łazienkę. Poza tym, jakoś tak ciasno będzie w przejściu - no, chyba że zamiast kabiny będą składane drzwi :)

Co do płytek, to nie polecam białych na podłodze. Mam takie w jednej łazience i utrzymanie podłogi w czystości, jest dla mnie koszmarem :D Może Wy macie więcej cierpliwości :)

Czy dobrze zaznaczyłam linię dachu?

O, coś takiego mam na myśli:

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
28.03.2016 11:32
W odpowiedzi na wpis użytkownika: syla

1.Od wejścia wanna już jest skos i regips z halogenami plus schodek

2. regips z halogenami i mutek oddzielający kibelek od ?

3 . róg okna pod spodem grzejnik który musi zostać w tym miejscu

4 róg po lewej

5 . Wejście

6 . Wejście

7. ściana po prawej wejściowa , Na dole imitacja prysznica

8. Wanna

9 . Skos nad wanna

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 29.03.2016 23:05
W odpowiedzi na wpis użytkownika: AnCyMoNeK
Widzę, że prace są już mocno zaawansowane. 
Fakt, praktyczniej by było, gdyby umywalka była blisko okna (ze względu na oświetlenie). No, ale są również łazienki bez okna :)
Wiem, że przy ścianie z kabiną jest skos, ale zastanawiam się, czy nie można kabiny przesunąć bliżej wanny, tak aby przejście było w miarę szerokie. Można również zamiast tradycyjnej kabiny, zrobić taką bez brodzika z odpływem liniowym/ściennym i umieścić uchylne skrzydła - coś na ten wzór:
https://www.foorni.pl/wnetrze/male-mieszkanie-w-stylu-skandynawskim-kabina-prysznicowa-bez-brodzika,69944
Tylko czy utrzymanie podłogi w czystości nie będzie kłopotliwe?
Mimo wszystko, gdybym to ja miała decydować, to wybrałabym kabinę przy muszli wc. Ale dobrze, że to nie ja decyduję :D
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
30.03.2016 09:57
Kabine już zamawówiona taka jak w linku na razie bez brodzika z myśla o odpływie liniowym jednak wysokość samej kabiny 185 cm nie jestem pewien czy bez brodzia będzie ona funkcjonalna typu że woda nie będzie pryskać górą . Jak przyjdzie to zdecydujemy w którym miejscu ją postawić czy na wejściu czy przy oknie . Na wejściu właśnie jest możliwość przesunięcia jej bliżej wanny tak żeby nawet nie wadziła ale będzie od góry w połowie soku a trzeba jakieś oświetlenie też zrobić i wentylacje nad prysznicem i tu jest właśnie problem . A znowu przy oknie to okno może blokować otwieranie i lepiej by było otwierać je w lewo a nie w prawo tak jak jest teraz . Ale po wyburzeniu tego murka może uda się je otworzyć na oścież . No i oświetlenie też trzeba będzie coś pomyśleć . Na razie czekam na kabine wtedy będę wiedział więcej .
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
30.03.2016 10:53
W odpowiedzi na wpis użytkownika: AnCyMoNeK
nie mogę wkleić linka w każdym bądź razie jest to kabina przyścienna półokrągła rondo new trendy
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
28.03.2016 11:40
Myśleliśmy o takim prysznicu naściennym okrągłym , i taki mam w planach kupić . Na pewno wanna i kibelek muszą być w tych miejsach co są bo innej opcji niema . Nie jest to głupi pomysł zamienić umywalkę z prysznicem wręcz też mi się tak wydaje , że nawet lepiej to wygląda trochę więcej roboty bo trzeba kuć więcej . Musiałbym to wymierzyć i sprawdzić bo pod oknem też jest kaloryfer no i dojście do okna też musi być . Też się zastanawiałem nad tym prysznicem co źle on może wyglądać trochę na miejscu ale może nie będzie takiej tragedii jak on będzie półokrągły .
Łazienka
Łazienka mini + garderoba
Łazienka
Łazienka
Łazienka
Podwodna łązienka cd3