Pranie tapicerki meblowej oraz samochodowej w Łodzi

Łódzkie
czechpranie.jpg
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
posty
{{data.numberOfPictures}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
15.05.2019 12:41
Czech Pranie to profesjonalna firma piorąca o ugruntowanej pozycji na rynku, której zaufały tysiące klientów z naszego regionu. Cechuje nas dynamiczny rozwój, i niezwykle profesjonalne podejście do każdego powierzonego nam zadania. Na co dzień łączymy wieloletnie doświadczenie w branży, z nowoczesnymi technologiami które skutecznie wykorzystujemy podczas naszej pracy.

Czym się zajmujemy? Specjalizujemy się w praniu kanap, praniu dywanów, praniu narożników, praniu wykładzin, praniu tapicerki samochodowej i meblowej oraz praniu foteli.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Inne dyskusje
Łódzkie
19.01.2009 20:30
HYDRAULIK ŁÓDŹ
Wykonujemy wszelkiego typu prace hydrauliczne np. instalacje wod-kan, montażowe, toalety, zlewy, krany, udrażnianie zapchanej kanalizacji sprężyną elektryczną, wymiana kaloryferów technologią zamrażania rur itd. Duże doświadczenie. Rekomendacje. Łódź i okolice.


604-731-862

MICHAŁ PĘCZEK USŁUGI HYDRAULICZNE
STRZELECKA 12/31
93-334 ŁÓDŹ

http://hydraulik-awarie.pl

Tel: 604731862
E-mail: MICHALPECZEK@WP.PL
Łódzkie
26.01.2009 23:12
remont łódź
Wykańczanie wnętrz, kompleksowe remonty i adaptacja pomieszczeń. Nasza specjalność to "sucha zabudowa" czyli wszystko co wiąże się z płytami G/K (ścianki działowe, suche tynki, zabudowy, sufity podwieszane). Ponadto wykonujemy podwieszane sufity mineralne (armstrong, ecophon, thermatex), gładzie, malowanie, montaż glazury i terakoty, montaż paneli ściennych i podłogowych, hydraulikę oraz drobne prace elektroinstalacyjne. Zawsze służymy fachowym doradztwem w zakresie wykonywanych przez nas prac. ....................... tel: 503-16-16-35
Nasza strona informacyjna: www.remogips.info


Łódzkie
15.09.2012 16:23
Montaż paneli GRATIS w Leroy Merlin?
Witam.
Planujemy kupić panele w Leroy Merlin, których montaż jest niby w gratisie???
Czy ktoś może korzystał z takiej usługi?
Interesuje mnie kto kładzie te panele? Czy dobrze je kładą itp.
Będę wdszięczny za pomoc...
Jest to korzystana oferta, jednak mam do położenia ok 80m2 paneli i boję się czy nie będę żałował tego kładzenia gratis jeżeli coś źle zrobią:(

Pozdrawiam