Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Całe mieszkanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
20.03.2011 18:25

Problem z uskokiem

Witam wszystkich Niedługo odbieramy klucze od naszego pierwszego mieszkania. Mam mały problem z aranżacją salonu. Salon jest mały 3,5m x 3,8. Z niepotrzebnym uskokiem 70cmx40cm jak na zamieszczonym obrazku. Chciałabym, żeby salon miał kolor żółty, a na ściance za tv ciekawa tapeta szaro - żółta( jestem w trakcie poszukiwań jakieś ciekawego wzoru) Nie wiem jak wykożystać ten niepotrzebny uskok. Czy może dac pasek tapety na nim i pasek za tv. Bardzo proszę o pomoc. To moje pierwsze kroki w programie wiec obrazek jest nie dopracowany:)
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
21.03.2011 08:04
W odpowiedzi na post: Problem z uskokiem
Jak chcesz dać tapetę za TV to pomaluj ten słup w kolorze pozostalych ścian , bo jak zaczniesz kombinować z półkami , półeczkami lub paskami tapet to przedobrzysz : / A tak... jakiś regał na książki postaw obok tego słupa , kwiatka daj po lewej stronie RTV i będzie naprawdę fajnie :) Chyba , że np.... dasz za tym TV tapetę szaro żółtą , reszta ścian na kolor żółty a słup na kolor szary , tak też mogłoby być nawet ładnie :)

Mnie osobiście ta tapeta bardzo się podoba :)

http://allegro.pl/alle-tapety-patricia-tapeta-na-flizelinie-rasch-i1497231537.html
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
20.03.2011 19:27
Sądząc z umiejscowienia , to element konstrukcyjny budynku z żelbetu, nie da się jego " pomniejszyć " ani fizycznie , ani optycznie. A więc można wykorzystać ten element odwrotnie : nie maskować a zrobić z niego "to coś " , co doda salonu uroku.

Jedna z opcyj , to delikatnie ( o 10 -12 cm ) powiększyć jego : zrobić zabudowe z K-G , i wnęki . pionowe lub poziome . i teraz , uwaga , tylna ścianę wnęk na kolor czarny . Niesamowite złudzenie tego że , wydaje nam się że głębokość wnęk nie 10- 12 cm a o wiele więcej. na tym foto widać jaki to oodaje efekt :

a

http://pu.i.wp.pl/k,MjQ4MjI3MDYsNDUwMjUxMzU=,f,IMAG0877_bl_b.JPG

foto

Pulki szklane lub podświetlenie , wnęka pod obrazek czy mała galerie na zdjęcia rodzinne...

Inny sposób , jak już wiemy że nie da się ukryć : pomalować na n.p. wyrazisty czerwony ( lub inny , dopasowany do mebli , podłogi...).

Salon dostanie wyrazisty element :)
kisak90.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 20.03.2011 18:55
Ja bym go nie podkreślała w żaden sposób, tylko pomalowała w całości na ten sam kolor co ściany :)
Całe mieszkanie
Kilka ujęć z naszego "M"
Całe mieszkanie
Moje mieszkanko w skrócie
Całe mieszkanie
Naszemieszkanko