Produkcja i montaż wysokiej jakości mebli na wymiar

Fachowcy i eksperci
40361826_1145602638920989_9035083939068248064_n.jpg
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
posty
{{data.numberOfPictures}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
11.02.2019 12:14

Produkcja i montaż wysokiej jakości mebli na wymiar (kuchnie, szafy, garderoby, meble łazienkowe i inne). Warszawa i okolice. Prześlij projekt na maila a wycenę otrzymasz bezpłatnie. Szybkie terminy realizacji i konkurencyjne ceny.  Zapraszamy.

http:s//www.facebook.com/meblovenawymiar

biuro.meblove@gmail.com

tel. 791551393


Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
avatar
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
posty
{{data.numberOfPictures}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
12.02.2019 11:56
W odpowiedzi na post: Produkcja i montaż wysokiej jakości mebli na wymiar

W Olsztynie takie wysokiej jakości meble wykonuje ten zakład stolarski https://stolarstwoolsztyn.pl/zaklad-stolarski/

Inne dyskusje
Fachowcy i eksperci
02.03.2016 12:11
Usługi remontowe promowanie
Witam,
Mam swoją ekipę budowlaną. Zajmujemy się wykończeniami wnętrz jak i również hydrauliką i elektryką. Ostatnio coś mniej jest tych nowych klientów. I tak się zastanawiałem czy nie zająć się promowaniem strony internetowej i podjąć współprace z firmą https://afterweb.pl/, która się tym zajmuje. Jak uważacie ? Spiszę się ten pomysł w mojej branży ?
Fachowcy i eksperci
10.08.2019 17:48
Bojler elektryczny Klasl STIEBEL ELTRON PSH 80 CLASSIC
Witam

Chcę kupić ten bojler 
https://www.leroymerlin.pl/hydraulika/ogrzewacze-wody/pojemnosciowe-elektryczne/elektryczny-ogrzewacz-wody-psh-80-classic-p-1800-w-stiebel-eltron,p438061,l995.html

Niestety u mnie w mieście w Koninie gdzie mieszkam nie ma go na stanie najbliżej jest w Leroy merlin w Kaliszu, w związku z tym mam pytanie jak mam zamówić ten bojler u mnie w sklepie stacjonarnym w Koninie żeby mi go ściągnęli do Konina do sklepu czy zamówić internetowo w Kaliszu z dostawą do mnie do domu lub i sklepu leroy w Koninie 
I jak to wygląda od strony dostawy i płatności 
Proszę o pomoc i informacje 
Z góry dziękuję 
Pozdrawiam serdecznie 
Fachowcy i eksperci
12.07.2019 20:53
wielki niesmak
W dniu dzisiejszym na dziale ogrodniczym przy zakupie towaru o nazwie Ziel - Bruk pustak betonowy ogrodzeniowy o wadze 650 kg i ilości sztuk 26 zwróciłem się z prośbą do obsługi o pomoc w zorganizowaniu palety oraz paleciaka i spotkałem się z odmowa. Wozki w które jest wyposażony sklep są w stanie nie nadającym się do transportu takiej wagi . Po konwersacji starszy pan na tym dziale prawie nie skoczył do mnie z rekami z bardzo oburzona mina i podniesionym głosem tak jakbym był intruzem i po co ja tam wogole jestem. Pomogła mi pani z obsługi tego rejonu w odnalezieniu całych nie uszkodzonych elemetow betonowych. Nadmienię ,ze w innych tego typu sklepach sieciowych towar o takiej wadze i gabarycie jest wywożony prosto z magazynu na zewnątrz sklepu. . Jestem strasznie zniesmaczony zachowaniem tego starszego pracownika przydało by się skierować do odpowiedniego lekarza. Dla pani z tego działu chciałbym bardzo podziękować za zainteresowanie sie problemem no i oczywiście pomoc. Mam nadzieje , ze trafi ten mail do osoby która wyciągnie z tego wnioski i konsekwencje. Pozdrawiam zniesmaczony klient .