Projekt mieszkania z Leroy Merlin do 80m2

Urządzanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
12.07.2019 15:56
Witam. Chciałem się zapytać czy ktoś korzystał z usługi projektu mieszkania do 80m2 z Leroy Merlin 
 Czego można się spodziewać po tym projekcie? Jak on wygląda? Co się w nim znajduje? Czy jesteście zadowoleni z usługi? Koszt to 600 zł i ta kwota jest zwracana w momencie gdy zrobię zakupy za minimum 2000 zł ?
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
tela-patchwork-patch-rojo.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
26.08.2019 13:40
W odpowiedzi na post: Projekt mieszkania z Leroy Merlin do 80m2

Alternatywą dla projektu mieszkania z LM są projekty architektów wnętrz z Salonów Łazienek BLU (https://www.blu.com.pl/uslugi). Salony sieci mieszczą się w 49 miejscowościach więc niejednokrotnie można podjechac na miejsce, naocznie skonfrontować swoje wyobrażenia z konkretnym produktem i jeżeli coś nas przekonało,  pozostaje skorzystać z DARMOWEJ usługi projektanta wnętrz, który wykona projekt w oparciu o ich produkty (a warto wiedzieć, że Salony Łazienek BLU to nie tylko armatura sanitarna). 

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
08.09.2019 19:16
W odpowiedzi na wpis użytkownika: KarlAdm
Pamiętajmy, że projekt jest tylko krokiem do finalnego efektu, a po drodze mamy jeszcze dobór materiałów, wykończenie, nadzór nad pracami itd.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom
tela-patchwork-patch-rojo.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
05.11.2019 13:40
W odpowiedzi na wpis użytkownika: lideropinii

Oczywiście - dlatego to co mi sie podoba wybieram samodzielnie podpierając sie ciekawymi inspiracjami (choćby z portalów wnętrzarskich, np. https://domni.pl/galeria-wnetrz), a realizację pozostawiam fachowcom :) 

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
21.08.2019 20:03

Na pewno też trzeba zadbać o odpowiednie i pakowne meble. Jest ich mnóstwo i tu http://www.jago-kuchnie.com.pl/meble-kuchenne-szafy-blonie.html da się znaleźć funkcjonalne szafy kuchenne. To już dużo, jak większość rzeczy czy przypraw uda się schować w takiej dużej szafie. 

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
13.08.2019 14:38
Ważna rzecz aby zwrócić uwagę na szczegóły, aby dobrze dobrać materiały w pożądanym stylu aranżacji, dobrze zwymiarować mieszkanie itd.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
06.08.2019 10:07

Mi osobiście bardzo podobają się designerskie i nowoczesne meble w połączeniu ze starymi i klimatycznymi dodatkami. Jednak należy wiedzieć, że taki eklektyczny styl wcale nie jest łatwy do osiągnięcia i często sami zaganiani nie mamy czasu aby spokojnie sobie pomyśleć jak by odpowiednio urządzić swoje mieszkanie W takim przypadku dobrze jest sięgnąć po pomoc profesjonalnego projektanta wnętrz, który pomoże wybrać odpowiednie dodatki i sprawi, że mieszkanie stanie się o wiele bardziej funkcjonalne.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
31.07.2019 18:00
Dzwoniliśmy się i okazuje się, że Leroy Merlin robi tylko projekt kuchni i łazienki. Czy to prawda? Dlaczego w takim razie reklamują się, że robią projekt całego mieszkania?
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
17.09.2019 12:56
W odpowiedzi na wpis użytkownika: medzik1992
Nie wiem jak z projektem mieszkania, ale projekty kuchni robią bardzo fajne. I kasę zwracają.
Inne dyskusje
Urządzanie
07.11.2019 13:45
Drabinka gimnastyczna w domu, tak czy nie?
Ostatnio coraz bardziej modne są aranżacie mieszkań gdzie są montowane drabinki gimnastyczne. To fajny element i dodatkowo możliwość ćwiczeń w domu.  Fajnie taka drabinka wygląda w pokoju dzieci. Nawet widziałem ostatnio, ze w Nasz Nowy Dom w Polsacie zamontowali taką drabinkę BenchK i efekt fajny. Ktoś może ma? Warto takie coś mieć w domu? Jakie ćwiczenia można wykonywać na takiej drabince? 
Urządzanie
05.11.2019 13:47
Czym się inspirowaliście w trakcie urządzania czterech kątów?
Jak w tytule - jestem bardzo ciekaw co Wam służyło za inspirację, drogowskaz w dotarciu do wymarzonego wnętrza? Korzystaliście z porad architekta & projektanta? Inspirowaliście się internetem czy też magazynami wnętrzarskimi? A może postawiliście na własną inwencję? 

Urządzanie
29.10.2019 13:21
Czy kupisz dywan z recyklingu?
Hej,
Coraz to większy nacisk na ekologię powoduje, że w wielu branżach szuka się skutecznych rozwiązań. Ostatnio jednak zdumiałam się jak zobaczyłam dywany z recyklingu. Moda na ekologię trwa i będzie trwać i pewnie popularność takich dywanów też będzie rosnąć. Kupilibyście taki dywan?