Promocja 70 %

Dolnośląskie
avatar
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
posty
{{data.numberOfPictures}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
26.12.2017 11:03
Witam żona oglądała rano reklame i twierci że jutro w Merlinie wyprzedaż 70 % na wszystkie produkty to prawda czy poprostu tylko na wybrane na necie nie ma info ?
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
avatar
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
posty
{{data.numberOfPictures}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
10.08.2018 18:57
W odpowiedzi na post: Promocja 70 %
Wydaje mi się, że nie jest to na wszystkie, ale jest spora grupa, która ma obecnie niższą cenę. Warto rozejrzeć się zarówno online, jak i stacjonarnie. Można trafić na sporo perełek za niską cenę ;)
avatar
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
posty
{{data.numberOfPictures}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
28.12.2017 10:38
W odpowiedzi na post: Promocja 70 %
Wyprzedaż online do 80% dotyczy produktów z tej listy: https://www.leroymerlin.pl/szukaj-produkty,po,prWyprzedaz.html
Inne dyskusje
Dolnośląskie
10.11.2019 14:26
Udrażnianie czyszczenie przepychanie kanalizacji we Wrocławiu
Pogotowie Kanalizacyjne Wrocław 668718661 ,udrażnianie zlewu,udrażnianie muszli,udrażnianie toalety, udrażnianie łazienki,udrażnianie pisuaru,odtykanie kanalizacji,odtykanie toalety,odtykanie łazienki, udrażnianie studzienki,kamera inspekcyjna,lokalizator awarii,kanalizacja domowa,kanalizacja przemysłowa,kanalizacja sklepowa,awaria kanalizacji,wuko Wrocław,czyszczenie ciśnieniowe, czyszczenie mechaniczne,udrażnianie ciśnieniowe,udrażnianie mechaniczne,czyszczenie kanałów, czyszczenie pionów,usługi kanalizacyjne,skraplacze lodówek,obsługa sklepów,obsługa Marketów, obsługa Firm,kanalizacja Firmowa,kanalizacja sanitarna,kanalizacja przemysłowa,kanalizacja deszczowa,remont kanalizacji,tani hydraulik,usługi budowlane,pion kanalizacyjny,przykanalik Wrocław, Pogotowie kanalizacyjne Wrocław,hydraulik Wrocław,hydraulicy Wrocław,hydraulik Wrocławski, awaria instalacji,odpływy lodówek,usuwanie zapchań,usuwanie zatorów.Zapraszamy do korzystania z naszych usług hydraulicznych w miastach:,Marzęcice, Leśnica,Opole, Pasterzyce,Cesarzowice, Brzeście,Gądów,Jawor, Zybiszów,Marcinkowice,Milicz, Solniki,Stabłowice,Wrocław, Wilkowice,Jaszkotle,Kobierzyce,Wierzbica,Legnica,Trzebnica,Oława,Jelcz-Laskowice,Oleśnica, Wałbrzych,Świdnica,Kąty Wrocławskie,Smolec,Środa Śląska,Oborniki,Opole Śląskie,Długołęka,Lubin,Siechnice,Kobierzyce,Strzegom,Syców,Św.Katarzyna,Mirków,Sobótka, Brzeg Dolny,Wojkowice, Pietrzykowice,Strzelin,Malczyce,Prochowice,Łagiewniki,Dzierżoniów, Chojnów,Chojnice,Brzeg, Brzezina,Miękinia,Wrocław,Bierutów,Psie Pole,Gałów, .Rędzin,Huby,Wrocław,Różanka,Sępolno,Sołtysowice, Biskupin,Strachocin,Strachowice,Swojczyce, Świniary,Tarnogaj,Widawa,Wojnów,Wojszyce, Zacisze,Żerniki,Lutynia,Sadków,Zabrodzie,Złotniki,Żórawina,Trzebnica,Wisznia Mała. Pęgów,Miękinia,Lutynia,Kłodzko,
Dolnośląskie
11.01.2009 11:40
Domy, mieszkania, biura - od projektu aż do realizacji!!Wrocław
Marzysz o idealnie zaprojektowanym i wykończonym domu,mieszkaniu? Potrzebujesz funkcjonalnego biura lub innego obiektu dla swojej firmy? Przeraża Cię myśl wiecznie trwających i źle wykonanych remontów?
Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dzięki współpracy dwóch, doświadczonych firm: Fress- elle oraz Gryniex proponujemy kompleksową a zarazem profesjonalną ofertę z zakresu projektowania oraz usług ogólnobudowlanych. Więcej informacji znajdziesz w ulotce znajdującej się poniżej.

ATRAKCYJNE CENY!! - dla zainteresowanych wysyłamy szczegółowy cennik na maila.
Kontakt: Michał Gryń gryniex@gmail.com 692350768 oraz Katarzyna Fresel freselle@gmail.com 793868833

Dolnośląskie
03.05.2019 16:40
Tynki maszynowe, izolacje natryskowe pianką PUR, elewacje tel. 501 293 521
Wykonujemy tynki maszynowe - tynki gipsowe i tynki cementowo wapienne zacierane na gładko, pod malowanie.
Oferujemy również docieplenia pianką PUR, zabudowy GK, posadzki mixokret.
Stawiamy na najwyższą jakość wykonywanych usług, zapraszamy do kontaktu:

tel. 501 293 521