Prośba o radę - jaka żarówka?

Urządzanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
03.01.2018 11:01

Drodzy,

wynająłem mieszkanie z takim uchwytem na ścianie w łazience. Uprzejmie proszę o radę jaka świetlówka jest tu potrzebna, nie potrafię sam do tego dojść. 

Pozdrawiam serdecznie, Konrad

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Najlepsza odpowiedź
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
10.01.2018 10:06
W odpowiedzi na post: Prośba o radę - jaka żarówka?

https://oswietlenie-sklep.pl/

Proponuję dopytać w sklepie pod powyższym linkiem. Mają tam dosyć szeroki asortyment związany z oświetleniem wnętrz - mogą pomóc.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
25.08.2018 11:36
Obawiam się, iż będziesz miał problem z dokupieniem takiej świetlówki. Jeśli dobrze rozpoznaję to jest to  oprawa mocowana nad lustrem, do której świetlówki produkowała firma Osram o nazwie Special Linestra z trzonkiem S14d (przy zakupie czeba uważać bo dostępne były takie świetlówki z zasilaniem jedn lub dwustronnym, lub z zasilaniem na środku), ale z tego co się orientuję to już ich nie produkują i jedynie można kupić jeśli jeszcze ktoś ma ze starych zapasów. Wydaje mi się iż jeśli jest taka możliwość to lepiej postawić na zakup nowej oprawy nie koniecznie na świetlówki, wybór jest teraz tak ogromny, iż trudno cokolwiek polecić. Najlepiej będzie wybrać się do jakiegoś sklepu czy salonu oświetleniowego, może coś wpadnie fajnego w oko.  
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
02.02.2018 14:57
moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie wybór oświelenia ledowego, ja mam w mieszakniu ledy active jeta i jestem bardzo zadowolona z jakości funkcjonalności i oszczędności jaką dają ledy.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
02.02.2018 15:13
W odpowiedzi na wpis użytkownika: elemetka
dziękuję, ale nie to nie moje mieszkanie i nie będę zmieniał uchwytu, chciałbym tylko ustalić jakiej potrzebuję żarówki. pozdrawiam
Inne dyskusje
Urządzanie
14.11.2017 13:39
Meble z palet
Cześć,
co sądzicie o meblach z palet? Wydaje mi się, że ostatnio moda na nie już trochę przemija, ale obecnie dysponuję niewielkimi nakładami finansowymi i mam dostęp do używanych palet więc postanowiłam je wykorzystać w aranżacji mojego nowego mieszkania. Czy tego typu meble są trwałe?
Urządzanie
28.11.2017 10:31
Dekoracje dobrej jakości

Szukam stylowych elementów dekoracyjnych do domu. Ważne dla mnie jest to, żeby były zauważalne i dobrej jakości jak w tej ofercie https://makalulu.pl/kategoria-produktu/poszewki-dekoracyjne/. Pytanie do was. Gdzie zaopatrywaliście się w dekoracje, które ostatecznie dały waszym wnętrzom charakteru?

Urządzanie
14.04.2010 15:50
Uprawnienia budowlane
Czy Twój kierownik ma uprawnienia budowlane??

uprawnienia budowlane