Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Salon
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
26.09.2016 11:53

PROSZĘ O POMOC

TO MÓJ SALON CHCIAŁABYM GO TROCHĘ UNOWOCZEŚNIĆ NIESTETY NA CHWILĘ OBECNĄ MEBLE MUSZĄ POZOSTAĆ CHODZI MI O ZMIANE KOLORU ŚCIAN, POLOŻENIEJAKIEGOŚ PIASKOWCA EWENTUALNIE BIAŁEJ CEGŁY CO WY NA TO PODPOWIEDZCIE TROCHĘ BO MAM PUSTKĘ I MĘTLIK W GŁOWIE
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Najlepsza odpowiedź
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
27.09.2016 23:11
W odpowiedzi na post: PROSZĘ O POMOC
https://res.cloudinary.com/homify/c_fill,q_70,w_740/v1438952968/p/photo/image/805706/09_ScenyDomowe_IMG_3996.jpg a proponuje coś w ten deseń jasne ściany i tapeta tam gdzie meble tez jasna z ciemniejszym wzorem bo ma pani ciemne meble dla przełamania na sofe ciemne poduchy we wzory a tu gdzie sciana z drzwiami duże lustro w ozdobnej ramie białej,złotej lub czarnej. zostałabym przy bieli,czerń,złoto,beż i będzie ładnie śliczne ma pani dodataki np w pepcko. ze złotem itphttp://www.pepco.pl/gazetka#7
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
18 godzin temu

Klasyczną lampę sufitową z kloszami możesz zastąpić czymś bardziej nowoczesnym. Dużo fajnych lamp i żyrandoli w dobrych cenach znajdziesz na nolalamp.pl Zwróć uwagę w szczególności na lampy do salonu. Pomieszczenie wydaje się dość ciemne, dlatego warto uzupełnić aranżację o kinkiety lub lampę podłogową.

z-prof.png
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
25.10.2016 22:40
Nie wiem na ile autorka jeszcze jest zainteresowana ale dodam od siebie, że...:
Jeśli planujesz remontować salon co 2-3 lata to faktycznie kładzenie czegokolwiek na ścianę jest bez sensu. Zrywanie, kucie... nieee... Ale jeśli nie chcesz ingerować w ściany przez kolejne 10 lat, to możesz sobie pozwolić na stałe okładziny ścienne.
Masz dobrze doświetlone wnętrze - przyciemnione kolory sprawią, że każdy z dotychczasowych mebli będzie wyglądał dobrze, ponadto jeśli zdecydujesz się kiedyś na wymianę, to też cokolwiek kupisz będzie się dobrze komponować.
Zakładając, że nie szykujesz się na zmianę drzwi, proponuję...:
- Wnętrze nowoczesne: Ściany kolor szary, ściana z tv płytki szare z artykulacją poziomą bezfugowe lub duże płyty szare imitacja ciętego kamienia (wtedy fuga może być nawet duża). Wszystkie dotychczasowe dodatki komponują się bez zastrzeżeń.
- Wnętrze skierowane na rustykalizm: Ściany zieleń oliwkowa, do wysokości ok 80cm wszystkie ściany z okładziną (płytki drewnopodobne lub ścienna deska barlinecka - w kolorze podłogi lub drzwi), ściana TV całość w okładzinie. Dekoracje na stół zieleń oliwkowa + drewnopodobna, ramki obrazów drewniane w kolorze okładziny (podłogi).
To tak na szybko... ;)
Pozdrawiam
MRT
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
02.11.2016 09:51
W odpowiedzi na wpis użytkownika: MRT_Greg
dziękuje za podpowiedz bardzo pasuje mi pomysł z wnętrzem nowoczesnym  super sprawa rozmyślałam o szarościach ale bałam się że do brązu nie będzie pasować - chyba jednak zaryzykuje szarości bardzo mi się podobają :) jeszcze raz dziękuje za podpowiedz ;)
12.10.2016 18:41
nie polecam kładzenia czegoś na ścianie, szybko sie nudzi a potem ciężko zdzierać.. Mi się wydaje, że będziesz żałować. Może ujednolicenie koloru ścian? Jakieś fajne obrazy na scianach, tylko duże, bo pokoj i sciany są duże. Biel wg mnie będzie złym pomyslem, bo wydobędzie  i podkresli niedostatki, kremowa kanapa wyda się pożółkła, pokoj wyda się pusty, nieprzytulny i "niedokończony". Powodzenia:)  
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
02.10.2016 13:03

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia