prysznic

Urządzanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
05.01.2020 16:47

Drodzy,

zastanawiam się nad wykończeniem poniższej łazienki i chciałam zasięgnąć Waszej rady. Czy Waszym zdaniem kabina prysznicowa o wymiarach 70x91 cm jest funkcjonalna? Aż się prosi zamontować tylko drzwi prysznicowe w prawym dolnym rogu zdjęcia. Inna opcja to dobudowanie 16cm ścianki, żeby przedłużyć bok 70cm. Bardzo proszę o opinie i może inne rozwiązania.
Pozdrawiam,
Kamila

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Najlepsza odpowiedź
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
04.02.2020 23:20
W odpowiedzi na post: prysznic

To w zasadzie zawsze opiera się na wyliczeniach wielkości https://infomiasto.eu/jaka-wybrac-kabine-prysznicowa-i-prysznic/ im większym tym lepszy ale tyle ile miejsce pozwala

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 15.02.2020 18:09
W odpowiedzi na wpis użytkownika: tomeh
W zasadzie racja, ale przy mniejszych łazienkach ważne jest też zachowanie proporcji, szczególnie przy kabinach na wymiar.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
13.02.2020 15:33

Warto dobudować ściankę i powiększyć wnękę. 160cm to wystarczająca ilość miejsca (nawet po pomniejszeniu) na miskę ustępową i niewielką umywalkę. We wnęce powstałej po dostawieniu ścianki można zrobić szafki lub półki.
Trochę pomysłów i inspiracji na naszym blogu: https://maczarchitektura.pl/blog-projektowanie-wnetrz/

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 15.02.2020 18:11
W odpowiedzi na wpis użytkownika: MACZ
Przy małych i nieustawnych łazienkach warto sobie w 3D wszystko rozrysować i zobaczyć wcześniej przestrzennie przed realizacją.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
10.02.2020 08:36

polecam po prostu zakup panelu z deszczownicą, bez żadnej kabiny :) w podłodze zrobiłem mały spad i dokupiłem ściągaczkę :) świetnie się sprawdza, a łazienka mimo że jest mała, stała się bardziej funkcjonalna i przestrzenna:) 

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 12.01.2020 20:07
Pytanie, czy zamiast klasycznej kabiny nie zrobić po prostu tafli szkła, żeby to lżej wyglądało.
xc6hd4rmqhlmjtej5glj.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
06.01.2020 05:50

(...) Help Brisbane provides all form of writing help to students. We offer Coursework Help Brisbane, Custom Essay Help Brisbane, (...) help Brisbane and more to students at minimal prices. All the subjects and topics in curriculum of Brisbane Universities is covered in (...) Help Brisbane. Students can receive help in any format of (...) writing from best team of Brisbane tutors in minimum time. Online tutors connected to our company are proficient to handle any questions of academic (...). Content provided to students for their (...) is well-researched. Students get chance to score impressive grade under the assistance of Brisbane (...) helper. 

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 30.01.2020 20:27
W odpowiedzi na wpis użytkownika: olivier
Jeśli jest możliwość zachować odpowiedni spadek, to brodzik wymurowany z płytek  jest bardzo ciekawym i nowoczesnym rozwiązaniem.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
13.02.2020 13:48
W odpowiedzi na wpis użytkownika: lideropinii

livewebtutors website aims at providing the students with a one-stop solution for all the academic-related issues. The company has LiveWebTutors is an Online (...) Help in Australia, Sydney, Melbourne and (...) writing service offering expert (...) help. Hire Australian (...) writing experts and get Excellent Grades in your Class.

For More Info: CDR Report Writing

Inne dyskusje
Urządzanie
17.02.2020 15:02
Problem planer 3D
Nie potrafię uruchomić Planera. 
Wyskakuje mi komunikat : "Your browser does not support any of the required graphics API for this content."
używam przeglądarki Chrome (najnowsza wersja). Powinieniem pobrać jakąś bibliotekę? - Jak to rozwiązać?

Proszę o pomoc, Pozdrawiam
Urządzanie
26.06.2019 19:33
Kazaplan - jak przenieść projekty do Plannera 3D
Witam

Mam pytanie do Państwa z Leroy Merlin. Okazuje się że Kazaplan już nie działa o czym niestety nie poinformowaliście wcześniej.  Mogę sie tam wciąż zalogować i mam tam kilkanaście planów mieszkania i konkretnych pokoi, które bardzo długo szykowałem przygotowując się do remontu. Teraz nie jestem w stanie ich otworzyć. Program cały czas wraca do strony z projektami. 

Przeczytałem dopiero na forum, że zakończyliście współpracę z nimi i teraz sugerujecie używać Plannera 3d. Ale co z tamtymi projektami? To tygodnie pracy wyrzucone w błoto czy może jest szansa żeby je jeszcze otworzyć albo przerzucić do Plannera?

Prośba o pomoc albo chociaż o kontakt do osób odpowiedzialnych za Kazaplan tak żebym mógł odzyskać swoją pracę
Urządzanie
21.12.2019 20:29
Uwaga na sklep w Płocku nie potrafią szyć firan
Przed dokonaniem zakupu firany zwróciłam się do obsługi na dziale z prośbą o wyjaśnienie w jaki sposób w domu mam zmierzyć wysokość firany. Pani poinformowała mnie, że wysokość firan w domu  należy zmierzyć od karnisza. Po zakupie okazało się, że firana jest za wysoka. Podczas składania reklamacji już inna Pani powiedziała, że pomiaru wysokości firan dokonuje się od żabki a nie od karnisza. Efekt jest taki, że za długa firana leży na podłodze. Reklamacji niestety nie uznano. Przykro mi, że teraz nikt mi nie wierzy, a ja jestem ofiarą błędnych informacji udzielanych przez Państwa personel. Pieniądze na zakup "Firana na mb ELOISA wys. 280 cm" wyrzucone w błoto.