Przygotowanie domu do uroczystości

Urządzanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
13.03.2018 16:09

Planujemy zorganizować w naszym domu chrzciny naszej córki więc mam pytanie do Was. Czy jakoś specjalnie przygotowywaliście swoje mieszkanie do tego ważnego wydarzenia? Póki co udało Nam się zadbać o zastawę oraz prezent dla naszej córki w postaci złotej bransoletki z https://www.murrano.pl/prezent-na-chrzciny-cat-210.aspx, która będzie pamiątką dla niej na całe życie. Podzielcie się swoimi radami co do organizacji imprez w waszym mieszkaniu.

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
29.08.2018 11:08
W odpowiedzi na post: Przygotowanie domu do uroczystości
Na takie imprezy okolicznościowe warto wysprzątać mieszkanie. Warto pomyśleć o rozmieszczeniu gości czy wystarczy dla wszystkich miejsc siedzących - zależy ilu ich będzie. Jeśli chodzi o sam wystrój stołu to nie przygotowywał bym się specjalnie - po prostu jakiś obrus, może świeczka i zastawa.  Na bransoletce o ile jest możliwość fajnie można by wygraderować imię córki i datę chrztu dla lepszego upamiętnienia wydarzenia. 
resize915-915-1.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
19.03.2018 12:06
W odpowiedzi na post: Przygotowanie domu do uroczystości

Z mojego doświadczenia wynika, że warto zadbać w szczególności  o stół, bo to najbardziej na niego zwrócą uwagę nasi goście. :D Przyda się jakiś fajny obrus, do tego może serwetki, a jak coś się rozleje to i ręcznik lub ściereczka Popatrz sobie na sklep, w którym ja sama często zamawiam takie rzeczy:  http://centrumfiran.pl

Inne dyskusje
Urządzanie
12.09.2018 15:26
adaptacja poddasza pod warsztat domowy
Witam Państwa. Zastanawiam się nad przystosowaniem naszego poddasza ok. 100m2, które od lat używamy jako strycho-spiżarnię, do celów domowego warsztatu. Problem w tym, że poddasze jest bardzo zapuszczone, nieogrzewane i ciemne (male okna) i wręcz straszy swoim wyglądem.  Niestety nie mam pojęcia, jaki to byłby rząd wielkości kosztów, zakładając że wszystko w nim wymaga zrobienia od postaw. Może taniej byłoby wynająć jakiś nieduży lokal na zewnątrz?  Na poddaszu chciałbym urządzić swoje prywatne biuro domowe-warsztat pracy (do naprawy niedużego sprzętu elektronicznego), pytanie czy dość zaciemnione poddasze jest dobrym miejscem na tego typu działalność? I jakie oświetlenie byście doradzili do tych celów? 
Urządzanie
13.09.2018 13:11
Czy ktoś ma szare meble w salonie
Zastanawiam sie nad kupieniem takowych. 
Jak się sprawdzają ?

Czy nie jest ponuro? 
Urządzanie
15.05.2018 14:05
Pokój dla rodzeństwa

Witam wszystkich. Proszę o pomoc.

W najbliższym czasie chciałabym przenieść 3 letniego syna do jednego pokoju z córką 8 lat.

Mam jakiś wstępny zarys, ale proszę o opinie. Obecnie jest tam nasza sypialnia więc zostanie w pokoju istniejąca już komoda i szafa zabudowana.