Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Łazienka
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
09.03.2017 11:29

Ratunku ! Błagam o pomoc !

Nie mogę już znieść widoku tej łazienki ! A widzę ją codziennie od 10 lat, czyli od czasu kiedy opuściliśmy "blokowisko" i wprowadziliśmy się do naszego wymarzonego domu. Dom wymagał remontu..., ale kasy starczyło tylko na najpotrzebniejsze rzeczy... okna, piec, podłogi, ściany. Z łazienką postanowiliśmy poczekać, ale już dłużej nie dam rady... Wiem, że nie powinnam narzekać, bo inni mają niekiedy jeszcze gorzej... Ale ja naprawdę nie mogę już patrzeć na tę łazienkę! I uzgodniliśmy z mężem, że remont będzie. Hurra !!! Niestety nie możemy dojść do porozumienia w sprawie jej wyglądu... A dokładnie w podstawowej kwestii: PRYSZNIC czy WANNA. Mąż oczywiście woli ekonomiczny, szybki i zajmujący mniej miejsca prysznic, a ja i nasze córki chcemy nieoszczędną, leniwą i zabierającą przestrzeń wannę. Czy uda nam się to pogodzić? Mąż uważa, że NIE. A ja pragnę mu udowodnić, że jednak TAK i dlatego bardzo proszę Was o pomoc. Pomóżcie mi proszę zmieścić w tej łazience i prysznic i moja wymarzona wannę. Tylko koniecznie osobno, a nie prysznic w wannie, bo to z moim mężem nie przejdzie. Bardzo, ale to bardzo proszę o pomoc, jesteście moją nadzieją na nową łazienkę. W załączeniu przesyłam zdjęcia łazienki i dokładne jej wymiary. Pozdrawiam
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
1.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
15.03.2017 15:04
W odpowiedzi na post: Ratunku ! Błagam o pomoc !
Nie dodam takiego zgrabnego rysunku, ale może opiszę, jaki mam pomysł:  -- na długiej ścianie na lewo od drzwi kabina i dalej do końca wanna;   --  umywalka tu gdzie jest;  --  a we wnęce, przesunięty trochę w stronę ściany z drzwiami, sedes; wtedy po jego prawej stronie można postawić np stojak na papier toaletowy.  Ewentualnie sedes postawić w rogu pod kątem 45 stopni między ścianą z umywalką (dł. 195 cm) a ścianą wnęki (dł. 100 cm).  
Jeśli sprzęty nie będą bardzo duże, to powinno się zmieścić. Kabina byłaby ok. 75x95,  wanna 75x160, umywalka ok. 60 i standardowy sedes.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 10.03.2017 17:37
W odpowiedzi na post: Ratunku ! Błagam o pomoc !

Uważam, że to najrozsądniejsze ustawienie - nie istotne, czy będzie wanna czy kabina, ale dla obu nie widzę miejsca:

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
13.03.2017 10:52
W odpowiedzi na wpis użytkownika: syla
A gdyby wannę zamienić na 120, to we wnęce po prawej stronie zmieściłby się prysznic o wymiarach 70 x 100 . Tylko przeraża mnie rozmiar tej wanny :(
A gdyby mąż jednak zmienił zdanie i zgodził się na połączenie wanny i prysznica, to gdyby część prysznicowa znalazła się w tej wnęce to jak stworzyć tam zamykaną kabinę a nie tylko parawan? I czy istnieją wanny z jednej strony węższe (np.70cm), a z drugiej szersze (np.100cm)?

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
14.06.2018 11:59
W odpowiedzi na wpis użytkownika: herbie7
Witaj.
I tak tam, poradziliście sobie z problemem? Chętnie zobaczyłabym to wnętrze po zmianach o ile takie nastąpiły :)
Łazienka
Łazienka mini + garderoba
Łazienka
Łazienka
Łazienka
Podwodna łązienka cd3