Remont, wypadek

{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 19.09.2017 00:14

Hej. Podczas remontu przy wyladowywaniu dachówek jeden z robotników spadł z ciężarówki i połamał rękę. Domaga się ode mnie odszkodowania, podczas gdy ja przecież jedyne co miałem z tym wspólnego, to zatrudnienie go. Czy ma chociażby najmniejsze prawo domagać się ode mnie pieniedzy? Jeśli tak, czy będzie mi potrzebny prawnik?

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Soliters | 25.09.2017 13:06

W odpowiedzi na post: Remont, wypadek

Dlatego lepiej mieć ekipe budowlaną co zrobi za nas taki reomont i nie będzie wypadków. Teraz są tanie remonty mieszkań i wszystko da się kupić za nieduże pieniądze. 

1.jpg
Abrakadabra | 19.09.2017 07:25

W odpowiedzi na post: Remont, wypadek

Z tego co rozumiem, to ty tylko zatrudniłeś go do tego remontu? Nie jesteś właścicielem jakiejś firmy budowlanej? Wydaje mi się, że nie ma on praw, aby domagać się jakiegoś odszkodowania, ponieważ tak naprawdę jego winą było to, że spadł z tej ciężarówki. Po prostu pewnie koleś próbuje dostać od ciebie pieniądze i jakoś uratować dla siebie tę sytuację. Jeśli ta praca od razu nie była jakoś szczególnie niebezpieczna - na przykład ze względu na teren itp. - to nie ma prawa domagać się pieniędzy, aczkolwiek teraz prawo jest takie zawiłe, że można spodziewać się wszystkiego. Na twoim miejscu na razie poczekałbym jednak na rozwój sytuacji, a dopiero potem wynajmował adwokata. Nie zaszkodzi też już teraz uzyskać porady prawnej. Wydasz te 50 zł Czy 100 zł i będziesz miał wszystko jasne
Inne dyskusje
Budowa i remont

29.01.2014 11:18
jaki rozmiar dywanu
Witam

Bardzo proszę o podpowiedzi jak należy dobierać rozmiar dywanu ,który ma leżeć pod stolikiem kawowym? Stoli ma rozmiary 96 na 55 cm. jak duzy dywan powinnam pod niego położyć? Stolik jest z płyty z półka pod spodem więc dywan będzie widoczny tylko po bokach . Pokój ma 3,5 na 5 metrów obok stolika będa stały sofa i 2 fotele.Dziękuje za sugestie, proszę brac pod uwagę rozmiary które są standardowo dostepne na rynku.
Budowa i remont

31.01.2010 20:33
łączenie róznych mebli
proszę o światełe rady w kwestii sypialni

mimo mojego negatywnego nastawienia odnośnie komputera w sypialni niestety musze go tam zmieścić
w tej chwili mam w sypialni komody ikea z serii malm

musze dokupic i biurko (albo inne rozwiązanie pod kompuer - nie szresze nić 90 cm) i szafę

myslałam zeby dokupić szafę z serii hopen:

malm i hopen bardzo do siebie pasują - ale jakie biurko wtedy

a moze szafę i biurko w zupełanie innym stylu
jak to wszystko zgrac?

moze macie jakies pomysły jak połączyc to wszystko?
Budowa i remont

27.03.2016 16:50
Wesołych Świąt
Najserdeczniejsze życzenia Świąteczne, spokoju, uśmiechu, odpoczynku oraz tradycyjnie samych udanych aranżacji życzy Zespół Decoroom.