Rozczarowanie

Pokaż innym co zrobiłeś
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
26.02.2019 18:59
W dniu 23.02 stałam w kolejce po odbiór towaru.
Jeśli jest jakaś granica wieku od której Państwo obsługują klientów to bardzo proszę o taką informację przed sklepem. 
Remontuję mieszkanie i często bywam ostatnio w Państwa sklepie ale nie spodziewałam się, że stojąc w kolejce około hodziny tęga Pani, blondynka w Zielonej Górze, trochę starsza przy odbiorze towaru ciągle omijała mnie w kolejce obsługując wszystkich innych. Rozumiem, że jestem młoda ale to umniejsza to, że również chciałam odebrać towar? 
Nie kłociłam się na miejsu mimo tego iż to nie pierwszy raz tej Pani. 
Pozdrawiam
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Inne dyskusje
Pokaż innym co zrobiłeś
05.03.2019 21:46
Samodzielna budowa łóżka piętrowego - statku - timelapse z realizacji

Przedstawiam łóżko piętrowe stworzone i zaprojektowane przez mojego Teścia dla moich dzieci. Łóżko powstawało przez ponad miesiąc w maleńkiej piwniczce w wieżowcu. Więcej zdjęć i historia powstania łóżka na blogu: joannasadowskaart.pl

Zapraszam do obejrzenia timelapsa z realizacji projektu:

https://www.youtube.com/watch?v=V_ZUW-WhJYA

Pokaż innym co zrobiłeś
27.07.2019 17:34
Budowa Zgrzewarki do ogniw Li-ion
Witam. Chciałbym przedstawić Wam moją zgrzewarkę, która ma głównie służyć do zgrzewania ogniw litowo-jonowych. Klasycznie oparta jest na transformatorze z mikrofalówki a co do sterowania to jest to kit AVT5553. Dość dobrze się sprawdza po pierwszych próbach. Może ktoś z Was będzie miał jakieś uwagi, pomysły to dyskutujmy ;) PS. Trzeba jeszcze przemyśleć sprawę elektrod i jakiegoś uchwytu do nich bo takie manewrowanie tymi przewodami  nie jest zbyt wygodne ... Więcej info w filmikach:

https://www.youtube.com/watch?v=v3qcfuND7T4
Pokaż innym co zrobiłeś
02.07.2019 11:44
reklamacja mebli kuchennych
Dzień dobry, czy ktoś może podać mi właściwy mail do  Centrali Liroy Merlin na Targowej w Warszawie? Telefonu tam nie odbierają, a sprawa dotyczy wiecznie ciągnącej się reklamacji mebli. Mam już dość, kuchnię mam niespełna 9 miesięcy, a na rozpatrywanie ciągłych reklamacji strawiłam już ok. 5 miesięcy. Potrzebuję mail do kogoś albo do działu, który zajmuje się sklepami w rejonie centralnym Polski.
Kasia