Rozczarowanie

Pokaż innym co zrobiłeś
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
26.02.2019 18:59
W dniu 23.02 stałam w kolejce po odbiór towaru.
Jeśli jest jakaś granica wieku od której Państwo obsługują klientów to bardzo proszę o taką informację przed sklepem. 
Remontuję mieszkanie i często bywam ostatnio w Państwa sklepie ale nie spodziewałam się, że stojąc w kolejce około hodziny tęga Pani, blondynka w Zielonej Górze, trochę starsza przy odbiorze towaru ciągle omijała mnie w kolejce obsługując wszystkich innych. Rozumiem, że jestem młoda ale to umniejsza to, że również chciałam odebrać towar? 
Nie kłociłam się na miejsu mimo tego iż to nie pierwszy raz tej Pani. 
Pozdrawiam
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Inne dyskusje
Pokaż innym co zrobiłeś
18.11.2019 23:14
Bosch PSR 300 LI - naprawa
Mały i poręczny bosch, problem w tym że puszcza dymki :D czyli wymiana silnika i naprawa pokrętła
https://www.youtube.com/watch?v=WZJJi2BXu1A
Pokaż innym co zrobiłeś
03.09.2012 17:59
Nowe mieszkanie porada?
Witam!
Jesteśmy w trakcie kupna mieszkania w zasadzie to już podpisaliśmy umowę na jego zakup, blok będzie oddany do użytku pomiędzy czerwcem a grudniem 2014r. Na początku byliśmy zdecydowani na mieszkanie 61,44m2 jednak wszystkie oka jakie są w tym mieszkaniu będą zasłonięte przez drzewa brak możliwości ich wycinki „przepisy ” a do tego okna są skierowane w kierunku północno zachodnim, wiec słońca będzie tam niewiele. No i są tam 2 pokoje oraz pokój+aneks wiec w przypadku 2 dzieci nie będziemy wraz z żoną mieli swoje prywatnego pokoju (sypialni). Zastanawiamy się nad zmianą mieszkania na większe, koszt zakupu zwiększył się o 23000zł mieszkanie jest od strony południowo zachodniej (będzie więcej słońca), oraz brak drzew przysłaniających okna. Myślice ze dobrze postąpimy jeśli zamienimy mieszkanie na większe 69,60m2 będziemy mieli 3 pokoje oraz pokój+aneks.
I jeszcze jedno czy podoba wam się układ mieszkania 69,60m2 i 61,44m2 może jakieś porady co byście zmienili pozdrawiam
Dołączam dwa plany mieszkań 61,44m2 oraz 69,60m2

Pokaż innym co zrobiłeś
17.09.2019 19:13
gąsiory
Witam. Chcę u siebie zrobić gąsiory dachowe, szukam do tego dobrej firmy.  widziałem na innej stronie https://polskiecentrumdachowe.pl/produkty/dachowki/gasiory-dachowe/    według mnie warto spróbować