Rysunki 2D

Urządzanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
23.12.2018 22:23
cześć, poszukuję programu do rysunków 2D, polećcie proszę jakiś ;)
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
24.02.2019 17:49
W odpowiedzi na post: Rysunki 2D
problem tylko taki, że autocad jest po prostu drogi.. gdybym teraz miała w coś takiego inwestować to też bym poszła w jakąś alternatywę typu https://gstarcad.pl/
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
16.01.2019 12:25
to ja się trochę wyłamie i jako propozycję podrzucę https://gstarcad.pl/ - funkcjonalny, stosunkowo niedrogi z możliwością wieczystej licencji. 
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
14.01.2019 15:56
Zdecydowanie AUTOCAD. Sprawdzone, profesjonalne rozwiązanie, które na pewno zaspokoi Twoje potrzeby. 
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
09.01.2019 06:02
 autocad lt 2019
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
07.01.2019 18:54
https://pl.kazaplan.com/    :))
Inne dyskusje
Urządzanie
06.03.2019 15:30
Czy tapetowanie to dobry pomysł?
Mam dylemat, czy w mieszkaniu położyć na ścianach, tapetę czy farbę? Chodzi o to, że chcę w miarę szybko coś zrobić ze ścianami, które są już brudne i pęka na nich farba, ale nie bardzo uśmiecha mi się teraz malowanie całego mieszkania. Pomyślałam o tapecie, której jeszcze nigdy nie miałam. Tak się zastanawiam, czy to dobry pomysł i czy dla metrażu 48m2 czasowo zejdzie dłużej przygotowanie ścian do malowania + malowanie, czy położenie tapety? Czy przed położeniem tapety również trzeba odpowiednio przygotować ściany?I co w sytuacji, gdy po jakimś czasie znudzą mi się już tapety, czy będzie duży problem z ich usunięciem i ponownym pomalowaniem mieszkania farbą? 
Urządzanie
20.09.2018 13:47
Mała kuchnia - jak najkorzystniej zagospodarować minimalnym kosztem?
Dzień dobry,
poszukuję pomysłu na urządzenie i doświetlenie małej kuchni o powierzchni 6,8 m2, która jest półotwarta na salon. Wrzucam wszystkie ujęcia 3 ścian tej kuchni oraz plan kuchni. Jak widać, kuchnia jest strasznie nieustawna, ale narazie nie chce jej zabudowywać po sam sufit ani zbytnio się teraz wykosztowywać, ponieważ mieszkanie idzie pod wynajem, dlatego zamontowałem póki co tylko podstawowe szafki kuchenne. Ma ktoś pomysł, co i w jakim miejscu najlepiej będzie jeszcze postawić? Myślałem, żeby:
- nie dawać kuchenki w miejscu jak na planie (czyli nie koło okna), ale w to miejsce dać lodówkę (w miejsce taboretu, który pojawia się na którymś zdjęciu), a kuchenkę elektryczną z piekarnikiem postawić obok zlewu (na zdjęciu zaułek z brązowymi kafelkami). 
Gdybym bowiem postawił kuchenkę i okap w miejsce pokazane na planie kuchennym, to przewód do okapu musiałbym wtedy puścić niemal przez całą kuchnię, dlatego wolałbym ją postawić bliżej otworów wentylacyjnych (nie widać go na fotografiach, ale znajduje się na górze ściany tej koło zlewu)...
- przy najwęższej ścianie (na zdjęciu z koszem) ustawić stół z krzesłami oraz jakąś półkę wiszącą na akcesoria kuchenne,
- kompletnie nie mam pomysłu na doświetlenie tej kuchni bez konieczności rycia korytarzy w ścianach, gdyż od południa robi się dość ciemna (okno ma od strony północnej)...
Ma ktoś może jakieś inne sugestie? 

Urządzanie
15.03.2019 09:16
Najlepsza biała farba do salonu?
Hej!
W tym tygodniu planuję rozpocząć remont mieszkania. Marzy mi się przytulny salon, który będzie jasny, świetlisty. Jaka farbę BIAŁĄ do ścian polecacie (a jaką do sufitu)? Zależy mi na eleganckiej bieli, która będzie się świetnie trzymać i dobrze nakładać. Co polecacie z doświadczenia??