Rzeczoznawca Budowlany

Fachowcy i eksperci
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
07.12.2018 15:16
Witam wszystkich, 
potrzebuje pomocy w znalezieniu rzeczoznawcy budowlanego. Jestem "świeży" w tej branży i znam jedynie Marka Świtlickiego  który świadczy usługi orzeczeń technicznych budynków ponad 28 lat. Bardzo proszę o specjalistów z okolic Elbląga lub Gdańska.
Z góry dziękuje za wszystkie polecenia.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
07.12.2018 16:22
W odpowiedzi na post: Rzeczoznawca Budowlany
odezwij sie do mnie to Ci pomoge
Inne dyskusje
Fachowcy i eksperci
04.09.2016 11:02
Auto zastepcze z AC czy OC sprawcy wypadku?

Forumowicze pytanie z innej beczki ,mianowicie  nie wiem czy w wyniku wypadku nalezy mi sie samochód zastępczy z odszkodowania AC czy z tytułu odszkodowanie z OC sprawcy ? https://www.tuodszkodowania.pl/odszkodowania/odszkodowanie-z-ac/  .Jak to wygląda?Może wiecie?

Fachowcy i eksperci
04.12.2018 18:04
Pomoc prawnika
Witam,  tydzień temu  przyjechali do mnie fachowcy zamontować okna,   po sprawdzeniu  kamerą termowizyjną okazało się że  efekt jest bardzo kiepski,  zadzwoniłam do ich biura, a tam info że ktoś przyjedzie sprawdzić.  Nikt nie przyjechał , a my  zaczynamy robić elewacje. Polecicie jakiegoś prawnika żeby ich trochę postraszyć...
Fachowcy i eksperci
04.12.2018 15:17
Sprawdzona firma dezynsekcyjna
Witam,
chciałbym polecić wam przedsiębiorstwo https://zabijamypluskwy.pl zajmują się kompleksowym usuwaniem insektów. Specjalizują się w bezpiecznym tępieniem pluskiew głownie w Łodzi ale też przyjmują zlecenia z całej Polski. Są firmą DDD mającą duże doświadczenie i wszystkie niezbędne certyfikaty, które świadczą o naszym profesjonalizmie. W tępieniu pluskiew, dezynsekcji i dezynfekcji wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt i środki, które pozwalają na szybką likwidację pluskiew i zwalczenie innych insektów dla naszych klientów.
Zachęcam do skorzystania usług!