Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Salon
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
10.02.2016 19:29

salon

Pomocy!!! oto salon, który wymaga już odświerzenia,(i tu liczę na Waszą pomoc).Chciałabym zamieścić na ścianie gdzie stoi regał -białą cegiełkę, dywan wymienić na czarno-biały z ikei, do tego kilka poduszek biało czarnych,ściany mają być pomalowane na antyczny armur z duluxa, no i firanki, sama nie wiem co zrobić z tym oknem, czy jakieś rolety, czy zasłony plus firany...Proszę mi podpowiedźcie czy ide dobrą drogą?Podoba mi się styl skandynawski chciałabym uchwycić tu kilka elementów, ale mam mieszane uczucia, bo te meble zdecydowanie tu nie paują.ale puki co musza zostać, aha i co nad kanapą?A może ma ktoś jakieś fajne propozycje na mój pokój?
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
24.02.2016 10:30
W odpowiedzi na post: salon
Witam ponownie, salon pomalowany, napisy i zegar zdjęte, zrobiło się jakoś pusto, wszelkie dekoracje w kolorze zielonym pochowane, i co dalej, w ogóle nie mam pomysłu na swój salon.Znalazłam duży metalowy zegar vintage , pomyślałam że może dobrze by wyglądał na ścianie nad stołem. Zamienię chyba narożnik ze stołem.Zasłony wymyśliłam w odcieniu śmietanki plus długie białe woalowe firany.Doniczki jakieś białe...Tylko co nad kanapę? Nie mogę znaleźć odpowiedniego obrazu... Dywan dałabym shaggy jasny  jednolity beżowy.Co Wy na to?
17.02.2016 22:49
Przestawilabym regał z ksiazkami kolo witryny, w kąt . Komodę bym odsunęla od radioli, półkę i szafkę dalaby na ściane naprzeciwko. Kolor antyczny marmur sama mam na scianie i uwazam że jest bardzo ladny, choć delikatnie ciepły w odcieniu. U Ciebie chyba będzie dobrze wyglądal, oczywiscie na wszystkich scianach. Zmiana dywanu to dobry pomysl, ale wg mnie czerń i biel to zly trop. Ja polecam z dywilanu-polska firma, i dobre ceny i jakość, przynajmniej jesli chodzi o welniane dywany. Co do okna to wg mnie zaslony i firany, ocieplą wnętrze i zasłonią okno. Zegar "gubi się" na tej scianie , to samo obrazek w rogu wysoko. Jesli chodzi o duże grafiki to jestem na nie. Telewizor postawiony na szafce wyglądalby wg mnie lepiej. Nie polecam tu stylu skandnawskiego. widać ze to nie Twoja bajka.. Blizej Ci chyba do południowych klimatow:))

tu jeszcze dywan który moze by pasowal??:))
http://www.arte.pl/pl/p/Dywan-Artisan-Sand/10282
kwiaty.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
12.02.2016 14:11

Propozycja

Ja bym przede wszystkim odświeżyła ściany. Na jasny kolor, lub po prostu biel. brąz z bielą wyglądają ładnie i przejrzyście.

Dopiero wtedy szukałabym dodatków bo przy nowym kolorze ścian wizja może się zmienić.

np. turkus pięknie komponuje się z brązem i bielą.

Gdyby była możliwość zamieniłabym miejscami narożnik ze stołem. o ile zmieści się na ścianie przy drzwiach.

Dopiero po malowaniu szukałabym dywanu do którego pasowałoby wiele dodatków. (Zmienianych kolorystycznie w zależności od nastroju, pory roku :). A może fototapeta?

powodzenia..proszę pokazac po pomalowaniu pzdr

100x100_avatary_moje_pl3254.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
11.02.2016 09:13

....lepiej nie baw się w tą skandynawię, bo rzeczywiście nic z tego nie wyjdzie ,,,, chyba że wymieciesz wszystko i zaczniesz od nowa ,,,, ale po co//?

....zainwestowałabym w porządną ławę, obraz na ścianę, lampę podłogową... może fotel?...

.....fajna ta inspiracja i tam możesz inne fajne obrazy sobie podpasować, chociaż ten całkiem, całkiem, oczywiście ściany pomalowane na jakiś tam jasny kolor,  NIE CEGIEŁKA!

Salon
zmiany w salonie
Salon
ŚWIĄTECZNIE:)
Salon
Salon