Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Salon
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
04.04.2017 14:12

salon

wymiary salonu
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
28.03.2018 17:51
W odpowiedzi na post: salon
zajrzyj na jakis blog wnetrzarski
19.04.2017 21:11
hmm, nasuwają mi się dwie opcje
1. stół w kącie  blisko ściany graniczącej z kuchnią i wtedy kanapa-narożnik na długiej ścianie w kącie na wprost wejscia a telewizor  naprzeciwko kanapy na scianie o szer. 190 cm
2. w kącie blisko kuchni olbrzymi narożnik, lub dwie identyczne kanapy, telewizor naprzeciwko, obok wejscia, na scianie 515cm; stół wtedy tam gdzie poprzednio narożnik

W zasadzie obie wersje wydają się dobre.W pierwszej wersji stół jest bliżej kuchni. W drugiej naroznik moze być większy. Stól jest wtedy bardziej oddalony od kuchni( ponad dwa metry dalej od kuchni) ale jest za to blizej wyjscia na taras.
Wszystko chyba zalezy od was, czy często gości przyjmujecie stołując się, czy wolicie siedzieć na kanapach i wolicie żeby kanapy były bardziej "skomunikowane" z resztą domu i były blizej centrum. W wersji w której tv będzie blisko wejscia, szafka pod tv powinna być wg mnie raczej płytka i powinno na niej być pusto, żeby nie tworzył się balagan przy wejsciu, w wersji kiedy telewizornia będzie w kącie przy wyjsciu na taras ( sciana 190cm) może tam być duże" centrum multimedialne", bo bedzie to dosyć schowany kącik. Musisz chyba rozważyc.

Jeśli chodzi o oświetlenie to sama mialam wątpliwości u siebie jak rozmieścic meble i w zwiazku z tym oswietlenie.. Najbezpieczniej zrobić na środku przysufitowo lampę dającą dużo swiatla i swiatlo boczne na scianach, bo robiąc lampę nad stołem troche "betonujesz" stół, a tak zawsze jest pole manewru do ewentualnych zmian..
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
04.04.2017 14:26
proszę Was o pomoc przy umeblowaniu salonu oraz umieszczeniu oświetlenia.

ja myślę i myślę już miesiąc. Licze na Wasze nowe propozycję

W salonie potrzebuję:
 dużej sofy ewentualnie narożnika rodzina 2 + 2
miejsce na tv
stół na 8 miejsc

Salon
zmiany w salonie
Salon
ŚWIĄTECZNIE:)
Salon
Salon