Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Salon
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
05.05.2015 09:03

salon Agata

Witajcie, To jest mój salon - czas na zmiany... i tu prośba o opinię i podpowiedzi. Chciałabym przemalować ściany na szaro, kamień przemalować na biało. Obicie kanapy zmienić na kolor zielony, taki ciemny, butelkowy zielony, dodatki byłyby w tym samym kolorze. Zasłony zmieniłabym na jasne, płócienne, grube, mamy południowo zachodnie okna i jest strasznie gorąco. Co Wy na to?? może ktoś wspaniałomyślnie by mi to zwizualizował?? :) Może macie jakieś inne propozycje?? Liczę na opinie :)
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
8727654_large.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
06.05.2015 12:19
W odpowiedzi na post: salon Agata
wychodzę z założenia że jak się nie ma kasy na remont to lepiej nic nie ruszać. koszt skucia kamienia prawie żaden, możecie zrobić to sami. nierówności wyrównujecie szpachlą(w sklepach są nawet gotowe w wiaderkach więc nawet nie musicie ich rozrabiać) i papierem ściernym. później już tylko malowanie.
a jak definitywnie nie chcecie ruszać kamienia i tego ćwierć okręgu na suficie to lepiej nie róbcie żadnego remontu bo po co? efekt w każdym wypadku nie powali na kolana przez ten ołtarzyk w rogu. forumowicze dobrze Ci radzą. zastanów się nad tym.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
06.05.2015 07:43
Małe sprostowanie... nie mam kasy na tak radykalne zmiany... na razie nie ma mowy o rozwaleniu tego "kącika" :/ ... w oknach są drewniane brązowe żaluzje więc też zostają. Chcę pokombinować z kolorami, żeby było po taniości
ouiu8u8ry.png
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
06.05.2015 10:09
W odpowiedzi na wpis użytkownika: wroblowa
To przemaluj wszystko na jasno szary (sufity na biało), bez wyodrębniania kamieni czy czegokolwiek.
Ten pokój wygląda tragicznie kiczowato z tymi wszystkimi "ozdobami", może przynajmniej neutralny kolor nie będzie go dobijał.
20141016_0856131.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
05.05.2015 21:50
Zgadzam się z poprzednikiem, również usunąłbym kamień i sufit podwieszany, trochę się zmieszałem jak go zobaczyłem, nie wiadomo o co chodzi. Wówczas telewizor na przeciwko TV, żeby w kącie tak nie stał :)
Ściany jasnoszare lub białe (są różne odcienie bieli, można zrobić cieplejszą biel), kanapę-narożnik zrobiłbym ciemnoszary, kąt wypoczynkowy rozjaśniłbym ciekawym dywanikiem (opcjonalnie), zasłony jaśniutkie - białe, ecru, beżowe (zależy jakie ściany). Ja bym wolał powiesić sobie rolety mocno zaciemniające i delikatne, lekkie zasłony - żeby była alternatywa delikatnego zaciemnienia pomieszczenia. Proszę podejrzeć kilka inspiracji na tym forum, warto bo ludzie naprawdę mają świetne pomysły, pozdrawiam.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 05.05.2015 13:13
Skoro czas na zmiany i remont, to zrezygnuj z kamienia i podwieszanego sufitu, inaczej nie ma sensu.
Salon
zmiany w salonie
Salon
ŚWIĄTECZNIE:)
Salon
Salon